NOWOŚĆ! Ależ nam tego brakowało, ale wracamy do gry! Bo nie ma chyba osoby, która na swojej bucket list nie ma Sylwestra spędzonego wśród magicznych alpejskich szczytów. A jak wiecie specjalizujemy się w spełnianiu Waszych, dlatego w tym sezonie przywitacie Nowy Rok na stoku! Przed nami tydzień skupiony na absolutnej celebracji aktywności, jak i niesamowitego włoskich smaków!

Proponowany wyjazd z kategorii TRIPS, wyróżnia się tym, iż nie ma możliwości zakupu pojedynczych miejsc w apartamencie. W przypadku mniejszej ilości osób (niż zakładana ilość miejsc w apartamencie), należy wykupić „wolne łóżko”. Podczas wyjazdu TRIPS nie są prowadzone szkolenia narciarskie i snowboardowe by ZERO GRAVITY. Nie ma również zapewnionej opieki rezydenta*. 

* Jeżeli szukasz wyjazdu z dodatkowymi usługami świadczonymi przez Team Zero Gravity (szkolenia narciarskie, opieka rezydenta, animacje) wybierz wyjazd z kategorii CAMPS.

Zakwaterowanie

Active Alm Hotel ****

Active Alm Hotel **** to komfortowy 4-gwiazdkowy całkowicie odrestaurowany obiekt, który łączy ze sobą nowoczesność i górski charakter. Znajduję się tutaj rozbudowane centrum wellness z podgrzewanym basenem wewnętrznym i zewnętrznym. Położony zaledwie parę minut drogi od centrum klimatycznego miasteczka Moena oraz bardzo blisko ośrodka narciarskiego Alpe Lusia.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Val di Fassa - San Pellegrino

Val di Fassa wchodzi w skład ogromnego kompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, szczycącego się ponad 1200 km tras. Sama dolina leżąca między miejscowościami Canazei, Pozza di Fassa i Moena oferuje ok 150 km tras zjazdowych, rozlokowanych w kilku ośrodkach. Mimo niewielkich rozmiarów jest to dolina szczodrze obdarzona bogatą przyrodą i łatwo można się po niej przemieszczać.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Na szczęście minęły już czasy, kiedy dojazd do Austrii czy Włoch zajmował dwa dni. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do wszystkich ski-resortów znacznie się skrócił. W podstawowej cenie wyjazdu skalkulowany jest dojazd własny. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów, które ułatwią Wam bezproblemowe dotarcie do celu – miejscowości Moena. A może wybieracie opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Waszej Rodzinie w wyborze odpowiednich linii lotniczych.
Dojazd własny

Sugerujemy trasę przez Łódź, Wrocław, Drezno, Norynberge, Monachuim Insbruck Bolzano dalej do Moeny. Odległość z Warszawy wynosi 1400 km, a podróż samochodem trwa ok 14-16h.


CHECK IN:
KIEDY? Sobota od godziny 15:00
GDZIE? Recepcja hotelu Active Alm

ADRES: Via de S. Pellegrino, 11, 38035 Moena, Włochy.

 

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, do godziny 10:00
(w przypadku chęci wyjazdu już w piątek dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją ).

Przeczytaj więcej o transporcie

Cena

Dla dzieci i młodzieży wybierających się z Rodzicami mamy specjalną cenę na zakwaterowanie w Active Alm Hotelu**** (jako trzeciej i czwartej osoby). W przypadku zakwaterowania 1 os dorosłej i 1 dziecka- nie przysługuje zniżka dla dziecka. W przypadku zakwaterowania 1 os dorosłej i 2 dzieci, dla 1 dziecka przysługuje zniżka jak poniżej.

Dostawki dla dzieci w pokojach mają charakter dwóch oddzielnych łóżek lub rozkładanej podwójnej sofy.

Ceny w pokoju Comfort 

– Zniżka na zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia – 5440 PLN

– Zniżka na zakwaterowanie na dostawce dziecka do 6 roku życia- 3390 PLN
– Zniżka na zakwaterowanie na dostawce dziecka do 8 roku życia – 2640 PLN
– Zniżka na zakwaterowanie na dostawce dziecka do 12 roku życia – 1540 PLN
– Zniżka na zakwaterowanie na dostawce dziecka do 16 roku życia -990 PLN
– Zniżka na zakwaterowanie na dostawce dziecka do 18 roku życia – 490 PLN

 

 

CENA ZAWIERA: 

 • zakwaterowanie w Active Alm Hotel ****, pojedyncze miejsce lub pokój dwu osobowy COMFORT (inne opcje zakwaterowania dostępne za dodatkową opłatą w systemie rezerwacyjnym),
 • wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, przekąska po nartach oraz obiadokolacja składająca się z bufetu sałatek, bufetu przystawek, pierwszego dania (3 do wyboru), drugiego dania (3 do wyboru) oraz deseru, napoje płatne dodatkowo
 • aperitif-bufet oraz uroczysta kolacja sylwestrowa,
 • 6 dniowy skipass Alpe Lusia/San Pellegrino (100 km tras naciarskich),
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR); NNW (2 000 EUR); BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • dostęp do strefy SPA & WELLNESS (strefa czynna w godzinach 14.00 – 19.00)
 • bezpłatny parking zewnętrzny i wewnętrzny (brak możliwości rezerwacji).

 

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.

2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA NIE ZAWIERA: 

 • dojazdów (w tym transferów),
 • taksy klimatycznej w wysokości 2,5 Euro /dzien/ os powyżej 14 roku życia (opłata obligatoryjna, płatna na miejscu, kwota może ulec zmianie),
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN/os (opłata obligatoryjna),
 • opieki rezydenta.

CENA OPCJONALNIE:

INNE:

 • transfer skibusem na stok (osoba dorosła 15 Euro*/ 7 dni; dzieci do lat 12 za darmo, cena może ulec zmianie) rozkład jazdy (linie 11 oraz 12 ),
 • Opcja bez skipassu dla osób ur. przed 01-01-2009 – 1340 PLN,
 • Opcja bez skipassu (Fassa I) dla dzieci ur. pomiędzy 01.01.2009-01.01.2017 – 390 PLN.

USŁUGI PŁATNE DODATKOWO NA MIEJSCU:

 • wypożyczenie sprzętu sportowego w lokalnej wypożyczalni (wypożyczenie i opłata na miejscu we własnym zakresie),
 • zakwaterowanie psa 60 euro/ pobyt (opłata na miejscu, cena może ulec zmianie).

 

UBEZPIECZENIE:

Ubezpieczenie SKI/SNB
Warianty Cena
COMFORT 70 PLN
COMFORT SWR 110 PLN
SUPERIOR 110 PLN
SUPERIOR SWR 150 PLN
DELUXE 160 PLN
DELUXE SWR 210 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
Warianty Cena
STANDARD 200 PLN
ROZSZERZONE 300 PLN

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie wyjazdowe

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Zero Gravity jest ubezpieczany w WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

W trakcie wyjazdów do Włoch:

 • 15 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
 • 2 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
 • 200 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY (w tym 50 % sprzęt elektroniczny)
 • 10 000 EUR KOSZTY RATOWNICTWA

 

W trakcie wyjazdów zimowych na narty ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów na okres ważności skipassu ( 6 dni jazdy na nartach).

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe.

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe.

Szczegółowe dane odnośnie UBEZPIECZENIA oraz o dodatkowych, rekomendowanych pakietach znajdziesz TUTAJ.

Rozszerzenie obowiązuje w okresie ważności skipassu (6 dni). Poniżej znajdziecie zestawienie możliwości ubezpieczeń oferowanych przez Zero Gravity i WIENER TU S.A. (zakresy obowiązują tylko w przypadku wyjazdów w obszar Europy).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczeni W Podróży” zatwierdzone uchwałą Zarządu WIENER TU S.A nr 131/21 z dnia 07.10.2021 roku r.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zero Gravity zaleca wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Informacja o pakietach znajduje się TUTAJ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
CENA ZA OSOBĘ OD

6090 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ

CENA ZA APARTAMENT OD

 12180 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ