Zero Gravity Laax to absolutny crème de la crème wyjazdów zimowych dla osób w każdym wieku. Przepiękne szwajcarskie Alpy, doskonała infrastruktura i niezawodne warunki śniegowe, a to wszystko w połączeniu z najlepszym, ultranowoczesnym, światowym designem.

Kamień, szkło, drewno – „barwy ziemi” to znaki rozpoznawcze apartamentów Rocks Resort i Peaks Place w Laax, położonych przy samym stoku. Sauna parowa we własnym apartamencie czy ultra nowoczesne SPA w cenie, to luksus z wyższej półki. Proponujemy Wam najlepszą szwajcarską jakość, standard obsługi na najwyższym poziomie, a do tego różnorodny program atrakcji i animacji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zero Gravity Laax to idealna oferta dla amatorów komfortu na najwyższym poziomie.

Na wyjazdy zapraszamy osoby w każdym wieku. Dwudziestolatków zapraszamy w szczególności na Snow Dj Weeki, podczas których zapewniamy dużo aktywności, imprez i maksimum rozrywki. Rodziny z dziećmi zapraszamy przede wszystkim na Family Weeki, podczas których oferujemy program atrakcji dla dzieci oraz szkolenia bomblowe.