Promocje

Jeśli masz wybór, to po co przepłacać? Przeczytaj i sprawdź, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza!

FIRST MINUTE 24/25 vol. II, czyli do 500 PLN OFF

To co zrobiliście dziś, kolejny raz pokazało, jak silna jest społeczność Zero Gravity i jak wielkim zaufaniem obdarzacie nas jako organizatora Waszych wyjazdów. Lawina rezerwacji zalała nasz system, a limit miejsc został wyczerpany zanim większość z Was udało się zapoznać z ofertą. Ale, ale! To nie koniec! Oficjalnie rozpoczynamy zatem FIRST MINUTE VOL.II. Poznajcie szczegóły!

Czytaj więcej

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / FIRST MINUTE 24/25, czyli do 600 PLN OFF na każdy wyjazd!

WIELKA PREMIERA TO WIELKI OFF! Prezentujemy Wam ofertę wyjazdową FIRST MINUTE 2024/2025. Ten kto nas zna, ten wie, że to jedyna taka okazja na załapanie największego sezonowego OFFu! Wiemy, że liczy się teraz każda sekunda ( ilość miejsc w promocji limitowana), więc już sprawnie tłumaczymy Wam, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Czytaj więcej

Specjalne bonusy dla lidera i całej ekipy!

Zazwyczaj wybierasz się w Alpy wiekszą ekipą znajomych? Często to właśnie Ty odpowiadasz za pełną organizację wyjazdu? Chcemy wynagrodzić Ci Twoje zaangażowanie nadając tytuł LIDERA grupy. Jednak czym byłby tytuł bez bonusu? Każdy lider otrzymuje od nas 300 PLN OFF! Ale to nie wszystko! Sprawdź, co jeszcze czeka!

Czytaj więcej

Rezerwuj dostępne miejsca na dojazd autokarem!

Akcja reakcja, czyli wracamy z rozwiązaniem na Wasze liczne zapytania! Od dziś dostępna jest usługa teleportacji z Warszawy, Strykowa czy Wrocławia prosto pod drzwi rezydencji w LAAX. Już nie musisz się martwić o dojazd na nasze kultowe projekty wyjazdowe! Komfortowo i bezpiecznie dotrzesz w Alpy! Pamiętaj, autokar ma limitowaną liczbę miejsc!

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! Dojazd autokarem już od 590 PLN w dwie strony!

Wasze liczne zapytania i prośby spowodowały naszą natychmiastową reakcję i tak oto ogłaszamy, że na SNOW DJ WEEK 2023 możemy Was teleportować już z samego centrum Warszawy! I nie tylko! Zmrużyć oko możecie również od Strykowa czy Wrocławia by obudzić się już na szwajcarskiej ziemi z widokiem na Alpy! A to wszystko w ultra komfortowej opcji PLATINIUM!

Czytaj więcej

ALPEJSKI ŻŁOBEK, czyli wyjazd z opieką dla Dzieci od 2,5 roku życia!

Tego jeszcze nie było! Podczas wyjazdu FAMILY WEEK #2, wprowadzamy, absolutnie nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Wasze rodzinne wyjazdy! Alpejski żłobek na wysokości to rozwiązanie, które pozwoli Rodzicom najmłodszych uczestników na aktywne skorzystanie z możliwości, jakie oferuje nam LAAX.

Czytaj więcej

GRANDE PROMOZIONE dla dzieci i młodzieży! - HOTEL CAVALLETTO ***

Stęskninieny za porządną włoską kawą? Stokami skąpanymi w słońcu? Popołudniowymi, rodzinnymi apresami z pizzą i spaghetti w roli głównej? Wybierz w tym sezonie wyjazd do Włoch i skorzystaj GRANDE PROMOZIONE, czyli specjalnych ceny dla naszych Bambini!

Czytaj więcej

Zniżka grupowa

W grupie raźniej - wiadomo nie od dzisiaj! Zbierz swoja ekipę na wyjazd i zgarnijcie super OFF!

Czytaj więcej

Zniżka indywidualna

Jedziesz z nami po raz kolejny? Nie zapomnij zgłosić się po swoją zniżkę indywidualną po wygenerowaniu umowy!

Czytaj więcej

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

Planujesz rodzinny wyjazd w Tatry, a wciąż nie zrealizowałeś BONU TURYSTYCZNEGO? Świetnie się składa! W naszej ofercie znajdziesz kultowy wyjazd BOMBLE - NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE, za który będziesz mógł dokonać rozliczenia bonem o wartości 500 PLN.

Czytaj więcej

PAKIET BEZPIECZNY WYJAZD - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Od dziś dostępny specjalny pakiet BEZPIECZNY WYJAZD, a w nim doskonałe bonusy: gwarancja zmiany uczestnika oraz gwarancja zmiany terminu. Ilość pakietów limitowana.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! BEZPIECZNY WYJAZD - COVID - 19

Zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku zamknięcia granic, bezkosztowana zmiana terminu wyjazdu w przypadku kwarantanny, tylko 500 PLN zaliczki i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji na wypadek zachorowania lub kwarantanny COVID - 19, to tylko jedne z wielu rozwiązań, które przygotowaliśmy w trosce o Wasze bezpieczeństwo i swobodę podejmowania decyzji o podróżowaniu. Sprawdźcie szczegóły!

Czytaj więcej

ZERO GRAVITY SHUTTLE podczas wyjazdów do ALAGNA!

Wśród Waszych zapytań, bardzo często pojawiały się prośby o organizację prywatnego transferu podczas wyjazdów Backcountry & Heli we włoskiej Alagna. I tak też się stało! Przed Wami nowe rozwiązanie transferowe - ZERO GRAVITY SHUTTLE, które całkowicie zrewolucjonizuje Waszą podróż! A to wszystko w promocyjnej cenie 390 PLN!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX

Jedziesz z nami do LAAX i nie dysponujesz własnym sprzętem? A może chcesz przetestować najlepsze modele przed zakupem? Dobrze się składa! W LAAX czeka na Ciebie specjalna zniżka przygotowana dla Klientów Zero Gravity!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX dla dzieci

Chcesz, aby Twoje Pociechy, skorzystały z wiedzy i sprzętu SKI RENTAL LAAX? Najlepszy sprzęt dla naszych Bombli, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa do wypożyczenia w specjalnych cenach!

Czytaj więcej