Promocje

Jeśli masz wybór, to po co przepłacać? Przeczytaj i sprawdź, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza!

DO 350 PLN OFF na wyjazdy do LAAX!

Powiemy tak: jest co celebrować, bo takiego listopadowego opadu nie było od lat! A to już mocne potwierdzenie MOCNEJ ZIMY. A skoro celebracja to i bonusy, czyli możliwość zgarnięcia nawet do - 350 PLN OFF! Rezerwuj już dziś wybrany wyjazd do LAAX ze specjalnym kodem FIRSTSNOW.

Czytaj więcej

Specjalne bonusy dla lidera i całej ekipy!

Zazwyczaj wybierasz się w Alpy wiekszą ekipą znajomych? Często to właśnie Ty odpowiadasz za pełną organizację wyjazdu? Chcemy wynagrodzić Ci Twoje zaangażowanie nadając tytuł LIDERA grupy. Jednak czym byłby tytuł bez bonusu? Każdy lider otrzymuje od nas 300 PLN OFF! Ale to nie wszystko! Sprawdź, co jeszcze czeka!

Czytaj więcej

200 PLN OFF na Twój wyjazd tylko w listopadzie!

Willkommen in Österreich! W tym alpejskim kraju nic nas nie zawiedzie! TOP infrastruktura, TOP jakość przygotowanych tras oraz TOP kulinarnych wariacji. Czy będziecie zachwyceni? Zdecydowanie tak! Aby zachwyt był większy dorzucamy SPECJALNY OFF 200 PLN dla każdego, kto zdecyduje się za rezerwację wyjazdu jeszcze w listopadzie!

Czytaj więcej

PROMOCJA ZAKOŃCZONA - TYLKO TERAZ do 400 PLN OFF na rodzinne ferie w Dolomitach!

W ubiegłym sezonie rozkochaliśmy Was w nowych, włoskich resortach, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej NOWOŚCI o smaku Italii! Nowe destynacje, nowe rezydencje, nowe hotele - krótko i na temat: same specjały i jedynej takiej promocji tego roku, bo do 400 PLN OFF dla każdego członka Rodziny!

Czytaj więcej

Rezerwuj dostępne miejsca na dojazd autokarem!

Akcja reakcja, czyli wracamy z rozwiązaniem na Wasze liczne zapytania! Od dziś dostępna jest usługa teleportacji z Warszawy, Strykowa czy Wrocławia prosto pod drzwi rezydencji w LAAX. Już nie musisz się martwić o dojazd na nasze kultowe projekty wyjazdowe! Komfortowo i bezpiecznie dotrzesz w Alpy! Pamiętaj, autokar ma limitowaną liczbę miejsc!

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE 23/24 VOL.II, czyli do 400 PLN OFF

To co zrobiliście dziś, kolejny raz pokazało, jak silna jest społeczność Zero Gravity! Lawina rezerwacji zalała nasz system, a limit miejsc został wyczerpany zanim większość z Was udało się zapoznać z ofertą. Ale, ale! To nie koniec! Oficjalnie rozpoczynamy zatem FIRST MINUTE VOL.II. Poznajcie szczegóły!

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! Dojazd autokarem już od 590 PLN w dwie strony!

Wasze liczne zapytania i prośby spowodowały naszą natychmiastową reakcję i tak oto ogłaszamy, że na SNOW DJ WEEK 2023 możemy Was teleportować już z samego centrum Warszawy! I nie tylko! Zmrużyć oko możecie również od Strykowa czy Wrocławia by obudzić się już na szwajcarskiej ziemi z widokiem na Alpy! A to wszystko w ultra komfortowej opcji PLATINIUM!

Czytaj więcej

PROMOCJA ZAKOŃCZONA || FIRST MINUTE 23/24, czyli do 550 PLN OFF na Twój wyjazd do LAAX

Już teraz możesz zarezerwować swój wyjazd w legendarnej opcji LAAX FIRST MINUTE, czyli do 550 PLN OFF! W pakiecie znajdziesz wartościowe bonusy: rozszerzone ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + gwarancję zmiany terminu. Limit miejsc w promocji ograniczony.

Czytaj więcej

TYLKO TERAZ aż 50 % OFF na całodniowe szkolenia!

Tylko podczas wyjazdu FAMILY WINTER #3 dajemy mam możliwość zakupu całodniowego szkolenia ski/snb w najlepszej cenie w sezonie, bo z 50 % OFF! Każdy Bombel i Bomb Riders dostaje specjalny OFF by móc rozwinąć swoje sportowe skrzydła pod okiem TOP polskiej kadry instruktorskiej!

Czytaj więcej

GRANDE PROMOZIONE dla dzieci i młodzieży! - Active Alm Hotel ****

Stęskni za porządną włoską kawą? Stokami skąpanymi w słońcu? Popołudniowymi, rodzinnymi apresami z pizzą i spaghetti w roli głównej? Wybierz w tym sezonie wyjazd do Włoch i skorzystaj GRANDE PROMOZIONE, czyli specjalnych ceny dla naszych Bambini!

Czytaj więcej

ALPEJSKI ŻŁOBEK, czyli wyjazd z opieką dla Dzieci od 2,5 roku życia!

Tego jeszcze nie było! Podczas wyjazdu FAMILY WEEK #2, wprowadzamy, absolutnie nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Wasze rodzinne wyjazdy! Alpejski żłobek na wysokości to rozwiązanie, które pozwoli Rodzicom najmłodszych uczestników na aktywne skorzystanie z możliwości, jakie oferuje nam LAAX.

Czytaj więcej

GRANDE PROMOZIONE dla dzieci i młodzieży! - HOTEL CAVALLETTO ***

Stęskninieny za porządną włoską kawą? Stokami skąpanymi w słońcu? Popołudniowymi, rodzinnymi apresami z pizzą i spaghetti w roli głównej? Wybierz w tym sezonie wyjazd do Włoch i skorzystaj GRANDE PROMOZIONE, czyli specjalnych ceny dla naszych Bambini!

Czytaj więcej

Zniżka grupowa

W grupie raźniej - wiadomo nie od dzisiaj! Zbierz swoja ekipę na wyjazd i zgarnijcie super OFF!

Czytaj więcej

Zniżka indywidualna

Jedziesz z nami po raz kolejny? Nie zapomnij zgłosić się po swoją zniżkę indywidualną po wygenerowaniu umowy!

Czytaj więcej

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

Planujesz rodzinny wyjazd w Tatry, a wciąż nie zrealizowałeś BONU TURYSTYCZNEGO? Świetnie się składa! W naszej ofercie znajdziesz kultowy wyjazd BOMBLE - NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE, za który będziesz mógł dokonać rozliczenia bonem o wartości 500 PLN.

Czytaj więcej

PAKIET BEZPIECZNY WYJAZD - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Od dziś dostępny specjalny pakiet BEZPIECZNY WYJAZD, a w nim doskonałe bonusy: gwarancja zmiany uczestnika oraz gwarancja zmiany terminu. Ilość pakietów limitowana.

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE VOL.III, czyli do 200 PLN OFF + gwarancja zmiany terminu!

Rezerwuj już dziś swój wyjazd, skorzystaj z dodatkowego OFFu, otrzymaj zniżkę na wyjazd wraz z bonusami! A to wszystko przy wpłacie zaliczki o wartości zaledwie 30 %! Wybierz swoją ulubioną rezydencją i ciesz się pewnym terminem wyjazdu w jednej takiej w roku cenie!

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE vol.II, czyli do 400 PLN OFF! - LIMIT WYCZERPANY

Dotychczasowa pula LAAX FIRST MINUTE została wyczerpana. W tym momencie nie mówimy jednak ostatniego słowa i rozpoczynamy LAAX FIRST MINUTE vol. II. Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE, czyli do 500 PLN OFF! - LIMIT WYCZERPANY

ALL YOU NEED IS LAAX, czyli przedstawiamy Wam dokładnie tego czego potrzebujecie. Jak wiemy, perspektywa wyjazdu zawsze uskrzydla, dlatego oddajemy w Wasze ręce pełną ofertę wyjazdów do LAAX - WINTER 21/22. Oczywiście w tradycyjnej opcji FIRST MINUTE, czyli jedynej takiej limitowanej promocji w roku.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! BEZPIECZNY WYJAZD - COVID - 19

Zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku zamknięcia granic, bezkosztowana zmiana terminu wyjazdu w przypadku kwarantanny, tylko 500 PLN zaliczki i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji na wypadek zachorowania lub kwarantanny COVID - 19, to tylko jedne z wielu rozwiązań, które przygotowaliśmy w trosce o Wasze bezpieczeństwo i swobodę podejmowania decyzji o podróżowaniu. Sprawdźcie szczegóły!

Czytaj więcej

FIRST MINUTE WINTER 20/21 vol. II - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Dotychczasowa pula LAAX FIRST MINUTE została wyczerpana. W tym momencie nie mówimy jednak ostatniego słowa i rozpoczynamy LAAX FIRST MINUTE vol. II. Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

FIRST MINUTE WINTER 20/21 - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Przed Wami premiera oferty wyjazdów LAAX FIRST MINUTE - WINTER 2020/2021 w niestandardowej odsłonie. Jakiej? Już wyjaśniamy! Promocję FIRST MINUTE przygotowaliśmy w dwóch wariantach. Wybór należy do Was.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! Alpejski żłobek na wysokości już od 300 PLN.

Tego jeszcze nie było! Podczas wyjazdu FAMILY EASTER WEEK, wprowadzamy, pierwszy raz w historii, absolutnie nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Wasze rodzinne wyjazdy! Alpejski żłobek na wysokości to rozwiązanie, które pozwoli Rodzicom najmłodszych uczestników na aktywne skorzystanie z możliwości, jakie oferuje nam LAAX.

Czytaj więcej

ZERO GRAVITY SHUTTLE podczas wyjazdów do ALAGNA!

Wśród Waszych zapytań, bardzo często pojawiały się prośby o organizację prywatnego transferu podczas wyjazdów Backcountry & Heli we włoskiej Alagna. I tak też się stało! Przed Wami nowe rozwiązanie transferowe - ZERO GRAVITY SHUTTLE, które całkowicie zrewolucjonizuje Waszą podróż! A to wszystko w promocyjnej cenie 390 PLN!

Czytaj więcej

OSTATNIE MIEJSCA na Zero Gravity Shuttle już od 390 PLN!

Absolutna NOWOŚĆ, czyli ZERO GRAVITY SHUTTLE BUS! Droga do LAAX jeszcze nigdy nie była tak sprawa i komfortowa! Oferujemy możliwość rezerwacji prywatnego transferu ZERO GRAVITY SHUTTLE. Nasz kierowca odbierze Cię lotniska w Zurychu i zawiezie bezpośrednio pod same drzwi rezydencji w LAAX.

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE, czyli 100 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To, co wydarzyło się w przeciągu ostatniej doby, jasno pokazuje, jaki resort jest tym najbardziej pożądanym! Liczba, a przede wszystkim tempo Waszych rezerwacji przekroczyło nasze oczekiwania. Szczęśliwcy mogą odliczać już dni do swoich wyjazdów, natomiast Ci, którzy wahali się z podjęciem decyzji, otrzymują od nas kolejną szansę!

Czytaj więcej

LAAX 19/20 FIRST MINUTE, czyli 300 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To co wydarzyło się po PREMIERZE OFERTY LAAX 19/20 przerosło chyba wszystkich oczekiwania. Zarówno Wasze, jak i naszego Teamu. I pula FIRST MINUTE w promocji 500 PLN OFF wyprzedała się w kilkanaście minut!!! Jednak to nie jest nasze ostatnie słowo! Sprawdźcie kolejny OFF!

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! BOOK NOW PAY LATER, czyli rezerwuj i zapłać za 30 dni!

Lubimy ułatwiać życie. Nie lubimy rozczarowań, z którymi spotykamy się, gdy informujemy Was o BRAKU DOSTĘPNOŚCI wymarzonego apartamentu. Od dziś nie musicie zwlekać z rezerwacją! Płatność za wyjazd odraczamy na 30 dni. Bez dodatkowych kosztów!

Czytaj więcej

Freestyle Academy 40% OFF

Podczas grudniowych i kwietniowych wyjazdów, czeka na Was niespodzianka, czyli 40% OFF na bilet wstępu słynnego, freestyle'owego królestwa!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX

Jedziesz z nami do LAAX i nie dysponujesz własnym sprzętem? A może chcesz przetestować najlepsze modele przed zakupem? Dobrze się składa! W LAAX czeka na Ciebie specjalna zniżka przygotowana dla Klientów Zero Gravity!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX dla dzieci

Chcesz, aby Twoje Pociechy, skorzystały z wiedzy i sprzętu SKI RENTAL LAAX? Najlepszy sprzęt dla naszych Bombli, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa do wypożyczenia w specjalnych cenach!

Czytaj więcej