ikona20

Sprawdzone miejscówki

Zawsze wybieramy sprawdzone miejsca, które wcześniej odwiedziliśmy, przetestowaliśmy i wiemy, że są warte i godne polecenia. Z Zero Gravity nie ma nudy – w każdym sezonie w naszej ofercie znajdziesz coś zupełnie nowego! Miejscówki dobieramy tak, by każdy z naszych Klientów – niezależnie od wieku, statusu materialnego czy zimowego doświadczenia – znalazł coś dla siebie.

ikona19

Bezpieczny transport

Wiemy też, że dla Ciebie – naszego Klienta, ważne jest nie tylko to, gdzie jedziemy, ale też jak jedziemy i co robimy na miejscu. Dlatego od lat współpracujemy z liderem branży transportowej – Funclubem. Najnowsze i komfortowe autokary, najlepszych światowych marek, doświadczeni, wykwalifikowani i kulturalni kierowcy – to wizytówka Funclubu.

marki

Znane marki

Specjalnie dla Ciebie wypracowaliśmy też system marek Zero Gravity – zróżnicowanych pod względem wieku uczestników, atrakcji na miejscu i oczywiście budżetu. Jeśli studenckie czasy masz już za sobą, cenisz sobie komfort zakwaterowania i jakość obsługi – wybierz się z nami do Laax na wyjazdy Zero Gravity Laax lub na jeden z wyjazdów francuskich typu Zero Gravity Originals. A może planujecie rodzinne ferie w Alpach i chcecie, żeby Wasza Pociecha nauczyła się jeździć pod okiem najlepszych polskich instruktorów – szukaj wyjazdów z logo Zero Gravity Family. Twoim marzeniem jest backcountry guiding i przekroczenie własnych granic w wysokich górach? Poznaj Zero Gravity Adventure i odkryj smak prawdziwej przygody.

ekipa

Najlepsza ekipa

Zero Gravity tworzą ludzie. Ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem. Trzon firmy to zespół najlepszych specjalistów, którzy łącznie już od ponad 100 lat pracują przy najróżniejszych eventach. Staramy się być najlepsi i pracujemy tylko z najlepszymi – instruktorzy, animatorzy, DJ-e, ekipa techniczna, to prymusi w swoich branżach. Top of the top – sprawdzeni i starannie wyselekcjonowani, właśnie po to, by zapewnić Ci nie tylko niezapomniany, ale także bezpieczny wyjazd.

komunikacja

Sprawna komunikacja

Wiemy też jak ważna jest komunikacja – przed, w trakcie i po wyjeździe. Z każdym naszym wyjazdem udoskonalamy system komunikacji, tak by każdy z uczestników czuł, że jest częścią społeczności Zero Gravity.

ikona18

Współpracujemy z najlepszymi

Co jeszcze nas wyróżnia i decyduje o tym, że warto nam zaufać? Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która może pochwalić się wyłącznym przedstawicielstwem najlepszego, według WorldSkiAwards, szwajcarskiego SKI resortu ostatnich lat – Laax. Absolutna, wieloletnia wyłączność na rynku polskim i wschodnim, dowodzi, że jesteśmy firmą, której można zaufać i z którą warto współpracować.

Chcesz się przekonać, że warto?

Pojedź z nami na wyjazd i dołącz do grona zadowolonych stałych Klientów Zero Gravity!

Zbierz ekipę, ustalcie termin i znajdźcie swój wyjazd już teraz!