Przemierzyliśmy praktycznie cały świat i wiemy, że czasem najmniejszy szczegół potrafi zadecydować o tym, czy wyjazd okaże się niepowtarzalnym sukcesem lub wręcz przeciwnie - potworną klapą. Od lat kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas usług, a komfort, satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy być najlepsi, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi!

plane_iconSAMOLOTY

Zdajemy sobie sprawę z wartości czasu, a do tego ogromną wagę przywiązujemy do najwyższego komfortu podróży. Bez znaczenia czy wybieracie się do szwajcarskiego Laax czy w Alpy francuskie, włoskie czy w Dolomity! W każde z tych miejsc możecie wybrać się samolotem, a my podpowiemy jak zorganizować tę podróż kompleksowo.

Konkretne propozycje połączeń lotniczych znajdują się w zakładce „Transport” pod poszczególnymi wyjazdami i są dopasowane do teminu, kraju oraz najbliższego lotniska danej destynacji narciarskiej.

W przypadku wyjazdu do LAAX, oferujemy możliwość rezerwacji transferu ZERO GRAVITY SHUTTLE z lotniska w Zurychu. Szczegóły wraz z godzinami znajdują się pod konkretnym wyjazdem.

 

bus_iconAUTOKARY 

Lata współpracy z biurem podróży Funclub, pozwoliły nam wypracować standardy i zasady, które stanowią naszą wizytówkę.  Funclub nieustannie inwestuje w swoją flotę tak, by spełniała ona najwyższe standardy europejskie, gwarantowała komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerom. Nie jest tajemnicą, że autokary, którymi jeździmy cechuje najlepsza jakość oraz najwyższa klasa na rynku, a także wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

 

Na Snow DJ Week podróżujemy komfortowym autokarem ROYAL CLASS:

  • ilość foteli: 76 +4
  • długość: 14 m
  • odległość między fotelami: 90 cm
  • fotele odchylane i rozsuwane
  • norma emisji spalin: EURO 6

Wyposażenie: 

  • Komfort: toaleta pokładowa + umywalka
  • Media: profesjonalny Ruter WiFi (dostęp na terenie Polski)* sprzęt audio i video + mikrofon* gniazdka elektryczne 230 V oraz 2 porty USB przy każdym fotelu pasażerskim*
  • Dodatki: podgrzewacz do wody