Przemierzyliśmy praktycznie cały świat i wiemy, że czasem najmniejszy szczegół potrafi zadecydować o tym, czy wyjazd okaże się niepowtarzalnym sukcesem lub wręcz przeciwnie - potworną klapą. Od lat kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas usług, a komfort, satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy być najlepsi, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi!

plane_iconSAMOLOTY

Zdajemy sobie sprawę z wartości czasu, a do tego ogromną wagę przywiązujemy do najwyższego komfortu podróży. Bez znaczenia czy wybieracie się do szwajcarskiego Laax czy w Alpy francuskie, włoskie czy w Dolomity! W każde z tych miejsc możecie wybrać się samolotem, a my podpowiemy jak zorganizować tę podróż kompleksowo.

Konkretne propozycje połączeń lotniczych znajdują się w zakładce „Transport” pod poszczególnymi wyjazdami i są dopasowane do teminu, kraju oraz najbliższego lotniska danej destynacji narciarskiej.

W przypadku wyjazdu do LAAX, oferujemy możliwość rezerwacji transferu ZERO GRAVITY SHUTTLE z lotniska w Zurychu. Szczegóły wraz z godzinami znajdują się pod konkretnym wyjazdem.