Przemierzyliśmy praktycznie cały świat i wiemy, że czasem najmniejszy szczegół potrafi zadecydować o tym, czy wyjazd okaże się niepowtarzalnym sukcesem lub wręcz przeciwnie - potworną klapą. Od lat kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas usług, a komfort, satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy być najlepsi, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi!

bus_iconAUTOKARY

Żółte autokary pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, to wizytówka dwóch firm – naszej – Zero Gravity i Biura Podróży Funclub, z którym jeździmy od wielu lat. Naszą współpracę opieramy przede wszystkim na zaufaniu. Jako lider na rynku, Funclub nieustannie inwestuje w swoją flotę tak, by spełniała ona najwyższe standardy europejskie, gwarantowała komfort i bezpieczeństwo pasażerom. Wszystkie autokary odbywają regularne badania techniczne, dzięki czemu unikamy niespodziewanych problemów i awarii.

Lata współpracy pozwoliły nam wypracować standardy i zasady, których się ściśle trzymamy. Dzięki temu gwarantujemy Wam, że podróż odbędzie się bez nieprzyjemnych przygód. Odpowiednia liczba, wykwalifikowanie i nastawienie kierowców sprawią, że nawet najdłuższa trasa przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Nie jest tajemnicą, że autokary, którymi jeździmy cechuje najlepsza jakość i najwyższa klasa na rynku. Najstarsze autokary pochodzą z 2015 roku. Posiadają pełne wyposażenie turystyczne: wygodną toaletę, DVD (z odpowiednią ilością ekranów), nawigację satelitarną, klimatyzację HISPACOLD (najlepsza dostarczana do autokarów), ABS i ASR (system kontroli trakcji), gniazdka elektryczne i porty USB przy każdym fotelu, WiFi na terenie Polski.  Co ważne, podróżujemy na wygodnych, lotniczych siedzeniach, regulowanych w dwóch płaszczyznach.

Od kilku sezonów z powodzeniem podróżujemy wygodnymi i komfortowymi autokarami o standardzie Royal Class***** Vanhool Altano (2015) oraz Setra (2014, 2017). Każdy z tych autokarów oferuje mnóstwo udogodnień podczas podróży. W sezonie Zima 2017/2018 do naszej floty dołączy najnowszy Irizar I8 Integral o klasie Premium, w którym do Waszej dyspozycji są:

  • Dostęp do WiFi na terenie Polski,
  • Wygodne regulowane fotele z rozkładanymi podnóżkami,
  • Sprzęt audio i video – 3 monitory,
  • Indywidualny zestaw multimedialny firmy Azimut,
  • Gniazdka elektryczne o napięciu 230V,
  • Porty USB przy każdym fotelu,
  • I wiele, wiele innych!

plane_iconSAMOLOTY

Zdajemy sobie sprawę z wartości czasu. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, co roku zwiększamy ilość wyjazdów, na które możecie wybrać się samolotem. Grupowe przeloty proponujemy jedynie na wybranych wyjazdach. Zawsze korzystamy z oferty sprawdzonych przewoźników, których dobieramy w zależności od kierunku wyjazdu.

Do Szwajcarii latamy głównie ze Swiss International Airlines. Narodowe linie Helwetów to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości usług i standardów obsługi, a także bezpieczeństwa i punktualności. Od 2006 linie te są członkiem sojuszu Star Alliance zrzeszającego najważniejsze globalne linie lotnicze i oferującego swoim Klientom wiele benefitów. Największym z nich jest uczestnictwo w programie Miles & More. Lot do Zurychu, skąd najszybciej dostaniemy się m.in. do kultowego Laax, trwa niecałe 2h. Dodatkowo linie oferują dziennie aż 3 bezpośrednie połączenia z Warszawy!

Planujecie urlop w Alpach francuskich? W tym przypadku należy być świadomym, że dostępność rejsowych samolotów, jest znacznie mniejsza niż wspomniany Zurych, jednak  potrafimy znaleźć dobre rozwiązania na szybką podróż do francuskich resortów. Topowe „ski-miejscówki” położone są w pobliżu niewielkich lotnisk, które obsługują głównie loty krajowe lub tanie linie lotnicze.

Jedną z opcji dotarcia do resortów w Alpach jest przelot tanimi liniami lotniczymi – Wizz Air do Grenoble. Bezpośredni przelot z Warszawy trwa 2,5 godziny. Samoloty kursują raz w tygodniu – w soboty, co idealnie wpasowuje się w początek turnusów w większości francuskich miejscówek.

Alternatywą dla podróżowania na pokładach samolotów tanich linii lotniczych, może być lotnisko w Genewie. Na rynku lotniczym niestety nie ma oferty bezpośrednich lotów z Polski do Genewy, jednak to nie problem, bo lot z przesiadką może trwać zaledwie niecałe 4,5 godziny. Wybierając lotnisko w Genewie trzeba liczyć się także z nieco dłuższym transferem. Dojazd do Chamrousse, Val Thorens czy Les 2 Alpes trwa minimum 3h.

Chcesz polecieć w Alpy samolotem, a na wybranym przez Ciebie wyjeździe nie ma możliwości dokupienia transportu samolotowego? Napisz do nas! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie linie lotnicze, zarezerwują dla Ciebie lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Zapraszamy!