Przemierzyliśmy praktycznie cały świat i wiemy, że czasem najmniejszy szczegół potrafi zadecydować o tym, czy wyjazd okaże się niepowtarzalnym sukcesem lub wręcz przeciwnie - potworną klapą. Od lat kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas usług, a komfort, satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy być najlepsi, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi!

bus_iconAUTOKARY

Żółte autokary pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, to wizytówka dwóch firm – naszej – Zero Gravity i Biura Podróży Funclub, z którym jeździmy od lat. Naszą współpracę opieramy przede wszystkim na zaufaniu. Jako lider na rynku, Funclub nieustannie inwestuje w swoją flotę tak, by spełniała ona najwyższe standardy europejskie, gwarantowała komfort i bezpieczeństwo pasażerom. Wszystkie autokary odbywają regularne badania techniczne, dzięki czemu unikamy niespodziewanych problemów i awarii.

Lata współpracy pozwoliły nam wypracować standardy i zasady, których się ściśle trzymamy. Dzięki temu gwarantujemy Wam, że podróż odbędzie się bez nieprzyjemnych przygód. Odpowiednia liczba, wykwalifikowanie i nastawienie kierowców sprawią, że nawet najdłuższa podróż przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Nie jest tajemnicą, że autokary, którymi jeździmy to najlepsza jakość i najwyższa klasa na rynku. Najstarsze autokary pochodzą z 2013 roku. Posiadają pełne wyposażenie turystyczne: wygodną toaletę, DVD (z odpowiednią ilością ekranów), nawigację satelitarną, klimatyzację HISPACOLD (najlepsza dostarczana do autokarów), ABS i ASR (system kontroli trakcji).

W zeszłym sezonie do naszej floty dołączyły dwa nowiutkie Vanhool Altano (2015) Royal Class***** o nowoczesnym designie i unikalnych funkcjonalnościach.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje standard Royal Class***** bez dodatkowych opłat. Standard Royal Class***** to wiele udogodnień, wśród których odnajdziecie między innymi:

  • wygodne, lotnicze siedzenia regulowane w dwóch płaszczyznach,
  • przestrzeń między siedzeniami zwiększoną do 103cm!
  • WIFI na terenie Polski
  • gniazdka 220V i wejścia USB

plane_iconSAMOLOTY

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dla Was, naszych zapracowanych Klientów, czas i umiejętne nim gospodarowanie. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, rokrocznie zwiększamy ilość wyjazdów, na które możecie wybrać się samolotem. Grupowe przeloty proponujemy jedynie na wybranych wyjazdach. Oczywiście zawsze korzystając jedynie z oferty sprawdzonych przewoźników, których dobieramy w zależności od kierunku wyjazdu.

Do Szwajcarii latamy głównie ze Swiss International Airlines. Narodowe linie Helwetów to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości usług i standardów obsługi, a także bezpieczeństwa i punktualności. Od 2006 są członkiem sojuszu Star Alliance zrzeszającego najważniejsze globalne linie lotnicze i oferującego swoim Klientom wiele benefitów, z których największym jest uczestnictwo w programie Miles & More.

Lot do Zurychu, skąd najszybciej dostaniemy się m.in. do kultowego Laax, trwa niecałe 2h, a linie oferują dziennie aż 3 bezpośrednie połączenia z Warszawy.

Alpy Francuskie są niestety mniej dostępne dla dużych, rejsowych samolotów, niż wspomniany Zurych. Topowe skiresorty położone są w pobliżu niewielkich lotnisk otoczonych praktycznie z każdej strony górami, które obsługują głównie loty krajowe lub tanie linie lotnicze.

Jedną z opcji dotarcia jest przelot tanimi liniami lotniczymi – Wizz Air do Grenoble. Bezpośredni przelot z Warszawy trwa 2,5 godziny, a samoloty kursują raz w tygodniu – w soboty, co idealnie wpasowuje się w początek turnusów w większości francuskich miejscówek.

Alternatywą dla podróżowania na pokładach samolotów tanich linii lotniczych, może być lotnisko w Genewie. Żadne linie lotnicze nie oferują niestety z Polski przelotów bezpośrednich, jednak lot z przesiadką może trwać niecałe 4,5 godziny.  Wybierając lotnisko w Genewie trzeba niestety liczyć się także z nieco dłuższym transferem. Dojazd do Chamrousse, Val Thorens czy Les 2 Alpes potrwa minimum 3h.

Jeśli na wybranym przez Ciebie wyjeździe nie ma możliwości dokupienia transportu samolotowego – napisz do nas. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie linie lotnicze, zabookują dla Ciebie lot a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko. Zapraszamy!