Planujesz rodzinny wyjazd w Tatry, a wciąż nie zrealizowałeś BONU TURYSTYCZNEGO? Świetnie się składa! W naszej ofercie znajdziesz kultowy wyjazd BOMBLE – NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE, za który będziesz mógł dokonać rozliczenia bonem o wartości 500 PLN (który przysługuje Ci na każde Dziecko!).

To jak? Marzy Ci się, aby Twój Maluch tej zimy postawił pierwsze korki na nartach? A może jest już oswojony z tym sportem i czas szkolić technikę? Bomble –  Narciarskie Przedszkole to znane wszystkim wyjazdy w istnie kameralnej, familijnej formule! Stawiamy na pełną integrację, najwyższą jakość szkoleń i zarażanie najmłodszych sportową pasją!

Skorzystaj z opcji BONU TURYSTYCZNEGO  – https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/bonturystyczny – i wyrusz z nami już w styczniu do sprawdzonego miejsca – Małego Cichego, by szkolić się w ramach narciarskiego przedszkola! Na Bombli czekać będzie wykwalifikowana kadra wyselekcjonowanych Instruktorów Zero Gravity, pod których czujnym okiem, odbywać będą się autorskie szkolenia narciarskie. W ciągu dnia Najmłodsi będą rozwijać swoje narciarskie umiejętności w małych, max. 4 – osobowych grupach, popołudnia natomiast wypełnione będą animacjami, zajęciami artystycznymi i ruchowymi.