Zniżka grupowa

Wybieracie się większą ekipą? Ta zniżka została stworzona z myślą o Was. Grupom 10 osobowym dorzucamy 100 zł OFF od osoby na dowolny wyjazd w sezonie 23/24. Czy warto? Pewnie, że TAK! Wspólnie z przyjaciółmi podbijacie najlepsze europejskie resorty i  zgarniacie dobre promo! Jest Was jeszcze więcej! Tym lepiej dla Was! Każdy otrzymuje aż 150 zł OFF od osoby! 

Warunek jest jeden – umowę musi wypełnić jedna osoba, tzw. lider grupy. To on dostaje kod, wypełnia formularz i dokonuje przelewu – po prostu organizuje Waszą ekipę. Ważne, aby pierwotnie wygenerowana umowa zawierała nazwiska wszystkich uczestników, którzy mają zostać objęci zniżką. Nie ma możliwości „dopisania” do grupy po zrobieniu umowy.

Zniżki grupowe nie sumują się z innymi zniżkami i promocjami. Zero Gravity zastrzega sobie możliwość różnicowania poziomu pozostałych zniżek „okazjonalnych” i ich dostępności w zależności od nośnika promocji: strona www, facebook, google i inne.

10 osób: 100 PLN zniżki / os.

11 – 17 osób: 150 PLN zniżki / os.

od 18 osób: 150 PLN zniżki / os. + bezkosztowana zmiana uczestnika + wydłużony czas rezerwacji i płatności + 300 PLN OFF DLA LIDERA*

*łączna zniżka dla LIDERA to 300 PLN OFF

Sprawdź szczegóły promocji.

Jak skorzystać?

Jak skorzystać?

Po dokonaniu rezerwacji – wygenerowaniu umowy  – niezwłocznie napisz do nas na info@zerogravity.pl, podaj nr Twojej umowy / lub po prostu imię i nazwisko, a my dodamy dedykowaną zniżkę do Twojej rezerwacji. Aktualizację zobaczysz natychmiast w panelu Klienta. 

Reasmując, to tylko 3 kroki:

  1. REZERWACJA W SYSTEMIE
  2.  ZGŁOSZENIE W FORMIE MAILOWEJ PROŚBY O NALICZENIE ZNIŻKI
  3. AUTOMATYCZNE WPROWADZENIE ZNIŻKI