Szkolenie Zero Gravity to gwarancja starannie wypracowanych i sprawdzonych standardów, doskonałej organizacji a przede wszystkim bezpieczeństwa podczas zajęć. Nasi instruktorzy stanowią starannie wyselekcjonowaną śmietankę polskiej sceny instruktorskiej.

Nasi instruktorzy, to jednak nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie, prawdziwi, zawodowi instruktorzy z krwi i kości posiadający ważne uprawnienia i nieustannie podnoszący swoje umiejętności. To także, a właściwie przede wszystkim ludzie z pasją, którzy zarażą Cię swoim optymizmem i sprawią, że sporty zimowe staną się Twoją pasją na całe życie!

Na wyjazdach Zero Gravity oferujemy różne rodzaje szkoleń, dostosowane do wieku, umiejętności oraz oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy pełną gamę szkoleń ­ od początkującego przez zaawansowane, freestyle, aż po freeride. Prowadzimy tez specjalne zajęcia dla dzieci w wieku 4-10 lat. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

SZKOLENIE TECHNICZNE

Szkolenie techniczne to idealnie rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki na jednej bądź dwóch deskach, ale także ciekawa propozycja dla tych już jeżdżących. Praca z instruktorem pomoże Ci przede wszystkim pozbyć się złych nawyków. Dzięki niej poprawisz swoje umiejętności i sylwetkę na stoku, a także nabierzesz pewności siebie i odwagi.

 • Profesjonalni i doświadczeni instruktorzy
 • Małe grupy (3­-8 osób)
 • 5 poziomów zaawansowania (początkujący 0, początkujący+, średni, średnio zaawansowany, zaawansowany)
 • Najlepsza organizacja zajęć
 • Stałe elementy szkolenia
 • Bezpieczeństwo na zajęciach
 • Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.
 • Już na poziomie zakupu deklarujesz chęć udziału w szkoleniu, a następnie wypełniasz ankietę, która pomaga nam dobrać poziom grupy odpowiedni do Twoich potrzeb.
 • Poziom zostanie oczywiście zweryfikowany na wyjeździe, jednak zawsze kładziemy duży nacisk na spójny poziom zaawansowania wszystkich szkolących się w ramach jednej grupy, ­dzięki czemu szkolenie jest wartościowe dla każdego uczestnika.
 • Szkolenie trwa 6 dni, po 2 godziny dziennie i odbywa się w 2 lub 3 panelach szkoleniowych (w zależności od wyjazdu),
 • Gwarantujemy niewielkie grupy szkoleniowe (3­-8 osób*), co zapewnia komfort szkolenia zarówno Wam ­ uczestnikom, jak i instruktorom.
 • Każdego dnia szkolenie rozpoczynamy od rozgrzewki ponieważ wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mięśni. Szczególną uwagę zwracamy także na ćwiczenia rozciągające, dzięki którym jazda będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
 • Tydzień nauki w sezonie to mało, dlatego aby jeszcze bardziej spotęgować Wasze postępy organizujemy videoanalizę. Nagrywamy Waszą jazdę, a wieczorkiem spotykamy się w celu omówienia nagrania. Dzięki temu sami wychwytujecie swoje błędy i dużo łatwiej jest Wam je później wyeliminować.

Cena szkolenia zależy od jego rodzaju oraz typu wyjazdu, na który się wybierasz. Szczegółów szukaj w zakładce SZKOLENIE w interesującym Cię wyjeździe.

Pamiętaj, że tylko zapisanie się przed wyjazdem zapewni Ci miejsce w grupie! Możliwe jest dołączenie na miejscu pod warunkiem wolnych miejsc i utworzenia grupy na danym poziomie zaawansowania. Zdecydowanie sugerujemy wcześniejsze zapisanie się na szkolenie. ­ Znając Twoje chęci, możemy zagwarantować odpowiednią ilość Instruktorów.

W przypadku, gdy na Twoim poziomie zaawansowania nie zbierze się minimalna ilość osób  (3 osoby) dostajesz możliwość skorzystania ze szkolenia indywidualnego (wg cennika) lub dopłaty do szkolenia grupowego. Zatem nie musisz obawiać się, że zostaniesz pozostawiony sam sobie. Zatroszczymy się o podniesienie Twoich umiejętności! Pamiętaj, że w momencie, gdy wymagane minimum trzech osób w grupie zostanie potwierdzone (przed wyjazdem lub na wyjeździe), dopłata do utworzenia panelu szkoleniowego zostanie Ci zwrócona.

Na wyjazdach podczas, których odbywają się zawody, są one elementem szkolenia. W tym dniu szkolenia są skrócone lub odwołane.

SZKOLENIE DLA DZIECI

Na dedykowanych wyjazdach Zero Gravity organizujemy szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 4 – 9 i 10 – 15 lat. Szkolenie realizowane jest wg standardów oraz programu narciarskiego przedszkola „BOMBLE” i „BOMBRIDERS”, należącego do Zero Gravity. Szkolenie prowadzone jest przez stałą i odpowiednio wykwalifikowaną kadrę Zero Gravity, doświadczoną w pracy z dziećmi. W zależności od kategorii wyjazdu, jaki wybierasz, formuła szkolenia jest różna, czyli:

ZERO GRAVITY LAAX – czyli wyjazdy do Laax ze szkoleniem Bomblowym i Bombriderowym (2 h/6 dni)
ZERO GRAVITY FAMILY – wyjazdy FAMILY WEEK , FAMILY WINTER WEEK oraz FAMILY EASTER LAAX oraz Bomble Narciarskie Przedszkole, dedykowane Rodzicom z Dziećmi i obejmujące szkolenie Bomblowe i Bombridersowe/całodniowe.

SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE – ZERO GRAVITY LAAX 

 • Niewielkie grupy (3-6 uczestników) dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania w jeździe, pozwalają instruktorom poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu Bomblowi i Bombridersowi. Minimalna liczba dzieci do utworzenia grupy szkoleniowej to 3 uczestników.
 • Zajęcia odbywają się w pierwszym / drugim / trzecim panelu szkoleniowym (w godzinach: 9.30-11.30 / 11.30-13.30 / 13:30 – 15:30 w Laax)
 • Koszt szkolenia to od 1000 PLN/dziecko (minimum 3 dzieci w grupie).
 • Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.

SZKOLENIE BOMBLOWE /BOMBRIDERSKIE CAŁODNIOWE – ZERO GRAVITY FAMILY

 • Niewielkie grupy (4-6 uczestników) dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania w jeździe, pozwalają instruktorom poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu Bomblowi i Bombridersow
 • Szkolenie składa się z 2 paneli szkoleniowych oraz przerwy obiadowej, podczas której dzieci pozostają pod opieką instruktora. Zajęcia trwają przez 6 dni, 5 godzin dziennie (wraz z czasem przerwy obiadowej) w godzinach 10.00 – 15.00.
 • Koszt szkolenia od 1600 PLN/dziecko (minimum 4 dzieci w grupie).
 • Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.

Kupując wyjazd możesz zaznaczyć opcję dodatkową: SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE lub SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE CAŁODNIOWE. Prosimy rodziców o rzetelne wypełnienie ankiet szkoleniowych. Dzięki wypełnionym ankietom zakwalifikujemy dzieci do odpowiedniej grupy, potwierdzimy możliwość szkolenia i unikniemy stresujących nieporozumień na wyjeździe.

Warto pamiętać, że finalna weryfikacja umiejętności dziecka odbywa się po 1 dniu szkolenia i nie stanowi podstawy do ew. zwrotu opłat poniesionych za szkolenie, w przypadku zadeklarowania złego poziomu umiejętności.

SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE – ZERO GRAVITY LAAX 

 • Podstawowe szkolenie trwa 6 dni, po 2 godziny dziennie.
 • Jeśli uważasz, że to za mało – możesz wykupić dwa panele (po uprzednim potwierdzeniu). Pamiętaj jednak, że w przypadku wykupienia 2 paneli szkoleniowych przerwa między nimi trwa 30 min., a Zero Gravity nie zapewnia opieki ani posiłków dla dzieci w czasie tej przerwy.

SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE CAŁODNIOWE – ZERO GRAVITY FAMILY

 • Szkolenie całodniowe dla dzieci odbywa się przez 6 dni i składa się z dwóch paneli: pierwszy w godzinach 10.00-12.00 i drugi w godzinach 13.00-15.00.
 • Między panelami przewidziana jest przerwa obiadowa z opieką instruktorską w godzinach 12.00-13.00. Wyżywienie dodatkowo płatne – dzieci w wieku 4 – 9 lat – 100 CHF/6 dni, dzieci w wieku 10 – 15 lat – 100-120 CHF/6 dni
 • Możliwe jest wykupienie jednego panelu szkoleniowego dla dziecka. Wówczas szkolenie odbywa się przez 6 dni, w godzinach* 10.00-12.00 (panel I) lub 13:00 – 15:00 (panel II). Biuro zastrzega możliwość odgórnego ustalenia godzin zajęć w przypadku wyboru jednego panelu.

Warunkiem zakwalifikowania dziecka na szkolenie jest:

 • Poziom zaawansowania – minimum początkujący+ lub średni (dziecko po 6 dniach jazdy z instruktorem indywidualnie lub w szkółce).
 • Umiejętność samodzielnego jeżdżenia na wyciągu talerzykowym oraz samodzielnego zatrzymywania się i skręcania na nartach.
 • Wypełnienie i odesłanie ankiety szkoleniowej dotyczącej poziomu zaawansowania dziecka.
 • Dokonanie przed wyjazdem opłaty za szkolenie po wygenerowaniu umowy na wyjazd
 • Nie ma możliwości szkolenia dzieci początkujących, czyli jeżdżących od tzw. „0”.

SZKOLENIE BOMBLOWE / BOMBRIDERSKIE – ZERO GRAVITY LAAX 

 • Szkolenie odbywa się w grupach 3 – 6 osobowych. Aby powstała grupa szkoleniowa wymagana minimalna liczba dzieci to 3 uczestników.
 • W przypadku mniejszej ilości niż 3 dzieci w danej grupie zaawansowania, konieczna będzie dopłata do szkolenia indywidualnego jeszcze przed wyjazdem.
 • Niestety nie ma możliwości szkolenia dzieci początkujących, czyli jeżdżących od tzw. „0”.
 • W przypadku wykupienia 2 paneli szkoleniowych przerwa między nimi trwa 30 min. Biuro Zero Gravity nie zapewnia w tym czasie opieki nad dziećmi. Dlatego prosimy rodziców lub opiekunów o zapewnienie posiłków oraz opieki nad dziećmi w czasie przerwy.

SZKOLENIE BOMBLOWE CAŁODNIOWE – ZERO GRAVITY FAMILY

 • Minimalna liczba dzieci na szkolenie Bomblowe/Bombriderskie całodniowe to 4 dzieci. W przypadku mniejszej ilości niż 4 dzieci w danej grupie zaawansowania, konieczna będzie dopłata do szkolenia indywidualnego jeszcze przed wyjazdem.
 • Niestety nie ma możliwości szkolenia dzieci początkujących, czyli jeżdżących od tzw. „0”.

Biuro Zero Gravity zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia dla danego dziecka bez konieczności zwrotu kosztów, jeżeli:

 • nastąpiła rozbieżność między poziomem zaawansowania zadeklarowanym przez rodzica w ankiecie, a faktycznym,
 • w wyniku powyższej sytuacji nastąpi brak możliwości kadrowych do przeprowadzenia szkolenia indywidualnego.

Zero Gravity zastrzega możliwość odwołania zajęć przed wyjazdem, jeżeli nie zbierze się wymagana minimalna liczba dzieci niezbędna do utworzenia grupy szkoleniowej (minimum 3 dzieci przy wyjazdach z kategorii ZERO GRAVITY LAAX, minimum 4 dzieci przy wyjazdach ZERO GRAVITY FAMILY).

SZKOLENIE FREESTYLE / FREESKI

Szkolenie freestyle/freeski to propozycja dla tych, którym nie wystarcza już jazda w górę i w dół po idealnie przygotowanych stokach i chcieliby spróbować swoich sił w snowparku. Takie szkolenie z Zero Gravity, to nie tylko gwarancja poniesienia skilli na różnej wysokości hopach czy railach, ale także 300% bezpieczeństwa.

 • Nasi instruktorzy, to najlepsi specjaliści od freestylu i freeski – doświadczeni zawodnicy z wieloletnim stażem
 • Małe grupy (zazwyczaj 3­-4 osób) gwarantujące komfort szkolenia
 • Szkolenie dostosowane do poziomu kursantów
 • 300% bezpieczeństwa – warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest jazda w kasku!
 • Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.
 • Kupując wyjazd z Zero Gravity możesz zaznaczyć opcję szkolenia freestyle/freeski. Dostaniesz od nas ankietę, która pomoże nam dobrać poziom grupy odpowiedni do Twoich potrzeb i umiejętności.
 • W szkoleniu freeski/freestyle mogą wziąć narciarze/snowboardziści, których poziom zaawansowania technicznego jest minimum średni (uczestnik ma za sobą przejeżdżone minimum 2 sezony po 6 dni, potrafi jeździć skrętem ciętym, nie sprawia mu problemu jazda po trasach czerwonych i czarnych).
 • Poziom zostanie oczywiście zweryfikowany na wyjeździe, jednak zawsze kładziemy duży nacisk na spójny poziom zaawansowania wszystkich szkolących się w ramach jednej grupy, ­dzięki czemu szkolenie jest wartościowe dla każdego uczestnika.
 • Szkolenie trwa 6 dni, po 2 godziny dziennie.
 • Gwarantujemy niewielkie grupy szkoleniowe (zazwyczaj 3 ­- 4 osób), co zapewnia komfort szkolenia zarówno uczestnikom, jak i instruktorom.
 • Każdego dnia szkolenie rozpoczynamy od rozgrzewki ponieważ wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mięśni. Szczególną uwagę zwracamy także na ćwiczenia rozciągające, dzięki którym jazda będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
 • Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego mimo, że jest to szkolenie stricte freestyle’owe na początku sprawdzamy Twoje umiejętności techniczne. Nie zdziw się więc, jeśli pierwszego dnia nie wjedziesz do parku. To wszystko w trosce o Twoje zdrowie!
 • Często pada pytanie: z kim będzie szkolenie? Grupy freestyle i freeski wymagają od instruktora specjalnych umiejętności, dlatego nigdy nie będą Cię szkolić przypadkowe osoby. Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi instruktorami!

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH FREESTYLE I FREESKI JEST JAZDA W KASKU!

Pamiętaj, że tylko zapisanie się przed wyjazdem zapewni Ci miejsce w grupie! Możliwe jest dołączenie na miejscu pod warunkiem wolnych miejsc i utworzenia grupy na danym poziomie zaawansowania. Zdecydowanie sugerujemy wcześniejsze zapisanie się na szkolenie ­ znając Wasze chęci, możemy zagwarantować Wam odpowiednią ilość i jakość instruktorów.

W przypadku, gdy na Twoim poziomie zaawansowania nie zbierze się minimalna ilość osób  (3 osoby) dostajecie możliwość skorzystania ze szkolenia indywidualnego (wg cennika) lub dopłaty do szkolenia grupowego. Zatem nie musicie obawiać się, że zostaniecie pozostawieni sami sobie. Zatroszczymy się o podniesienie Waszych umiejętności!

Na wyjazdach podczas, których odbywają się zawody, są one elementem szkolenia. W tym dniu szkolenia są skrócone lub odwołane.

BACKCOUNTRY GUIDING prowadzony przez Pawła Kunachowicza

BACKCOUNTRY GUIDING prowadzony przez Pawła Kunachowicza. Opcja dostępna tylko i wyłącznie w Zero Gravity podczas wyjazdów z kategorii Zero Gravity Adventure. Jeżeli Twoim marzeniem jest poczucie prawdziwej adrenaliny, przeżycie przygody w dziewiczym puchu i przede wszystkim zdobycie odpowiednich umiejętności pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych Polaków, to właśnie czas by je spełnić! Wybrane przez nas miejsca zobowiązują, więc skorzystaj z możliwości eksplorowania Alp w najlepszy sposób!

 • niepowtarzalna szansa uczestnictwa w guidingu prowadzonym przez znanego Pawła Kunachowicza, przewodnika Międzynarodowej Federacji Związków Przewodnickich IFMGA, członka zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich,  guide’a międzynarodowych Team’ów , instruktora narciarstwa alpejskiego, przewodnika wysokogórskiego, ultramaratończyka.
 • kameralne grupy (4 – 5 osób) to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa,
 • od uczestników wymagany jest poziom zaawansowany jazdy po trasach, wskazane doświadczenie w jeździe off – piste,
 • 300% bezpieczeństwa – warunkiem uczestnictwa w guidingu jest jazda w kasku oraz posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz wyposażenia (narty typu FR lub narty Ski / Free touringowe + foki, snowboard lub splitboard + foki, ABC lawinowe (detektor lawinowy + łopata + sonda).
 • Guiding prowadzone jest w języku polskim.
 • Kupując wyjazd z oferty Zero Gravity Adventure  możesz zaznaczyć opcję BACKCOUNTRY GUIDING. Dostaniesz od nas ankietę, która wstępnie zweryfikuje Twój poziom zaawansowania technicznego oraz doświadczenie freeride’owe. Pamiętaj, że wymagany poziom zaawansowania technicznego uczestników guidingu, to zaawansowany.
 • Guiding trwa 1 dzień, jednak istnieje możliwość wykupienia kilku dni guiding . Wyjście  trwa od 9:00 – 15:30 (godziny uzależnione od warunków pogodowych).
 • Ze względów bezpieczeństwa grupy są kameralne (4- max. 5 osób).
 • Każdego dnia guiding rozpoczynasz od rozgrzewki ponieważ wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mięśni. Szczególną uwagę zwracamy także na ćwiczenia rozciągające, dzięki którym jazda będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
 • Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego mimo, że jest to szkolenie poza trasami na początku sprawdzamy Twoje umiejętności techniczne. Ważna jest też umiejętność czytania gór i pogody – nie zdziw się, jeśli pierwsze dni nie zaowocują jazdą w puchu. To wszystko w trosce o Twoje zdrowie!

UWAGA! WARUNKIEM UCZESTNICTWA W BACKCOUNTRY GUIDINGU JEST ODPOWIEDNI POZIOM UMIEJĘTNOŚCI ORAZ POSIADANIE REKOMENDOWANEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA.

Koszt guidingu wynosi: 390 PLN* (przy 4 os. w grupie) i obejmuje 1 dzień guidingu (9:00 – 15:00 – godziny zależne od panujących warunków pogodowych).

Pamiętaj, że tylko zapisanie się przed wyjazdem zapewni Ci miejsce w grupie!

Liczba miejsc ograniczona.

*W przypadku mniejszej ilości osób koszt na osobę przeliczany jest proporcjonalnie, tj. 3 os. – 520 PLN; 2 os. – 780 PLN, 1 os. 1560 PLN.

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI JAZDY SKI / SNB:

– wymagany poziom zaawansowany (kilkusezonowy) jazdy po trasach. Do guidingu kwalifikują się osoby jeżdżące swobodnie na czerwonych i czarnych trasach,

– wskazane doświadczenie w jeździe off-piste, poruszania się w różnych rodzajach śniegu (w tym w świeżym śniegu).

WYMAGANE WYPOSAŻENIE UCZESTNIKA BACKCOUNTRY GUIDINGU:

– narty typu FR lub narty Ski / Free touringowe + foki,

– snowboard lub splitboard + foki,

– ABC lawinowe (detektor lawinowy + łopata + sonda), [cena wypożyczenia – 30 Euro / 1 dzień].

Rekomendujemy posiadanie plecaka lawinowego / wypornościowego typu ABS, [cena wypożyczenia – 35 Euro / 1 dzień].

Uczestnicy będą dobierani wg klucza SKI/SNB. Istnieje możliwość stworzenia grup mieszanych.

Biuro Zero Gravity zastrzega sobie możliwość odwołania guidingu , bez konieczności zwrotu kosztów jeżeli:

 • nastąpiła rozbieżność między poziomem zaawansowania zadeklarowanym przez w ankiecie, a faktycznym.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Do kompletu brakuje już tylko jednego – szkolenia indywidualnego. Niejednokrotnie zdarza się, że padają pytania o jedną lub dwie godziny szkolenia. Jedziesz na wyjazd z rodziną czy znajomymi, więc pewnie chciałbyś z nimi spędzić jak najwięcej czasu. Jeździsz już wiele sezonów i całkiem nieźle śmigasz po stoku, aaaale… No właśnie zawsze można by jeszcze coś poprawić. Właśnie z myślą o takich sytuacjach wprowadziliśmy ten produkt.

 • Szkolenie 1:1 to absolutnie najlepsza i najbardziej efektowna opcja szkolenia.
 • Sam decydujesz o tym ile czasu chcesz się szkolić i na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę.
 • Program szkolenia dobrany jest do Twoich oczekiwań, to taka oferta szyta na miarę.
 • Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.
 • Chęć udziału w szkoleniu indywidualnym najlepiej zadeklarować jeszcze przed wyjazdem – dzięki temu będziemy mogli przewidzieć ilu instruktorów i jakiej specjalności możemy zagwarantować.
 • Zapisy na szkolenie godzinowe odbywają się również przed wyjazdem. Ilość dostępnych godzin zależy od obłożenia instruktorów. Szkolenie zazwyczaj będzie się odbywać w ostatnim panelu szkoleniowym.
 • Sam ustalasz ile trwa Twoje szkolenie (oczywiście w zależności od dostępności instruktora).
 • Każdego dnia szkolenie rozpoczynasz od rozgrzewki, ponieważ wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mięśni. Szczególną uwagę zwracamy także na ćwiczenia rozciągające, dzięki którym jazda będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Czas trwania szkolenia uzależniony jest od możliwości czasowych instruktorów.

Płatności za szkolenie należy dokonać jeszcze przed wyjazdem. Zgłoś się do nas, a powiemy Ci dokładnie ile będzie kosztować Twoje szkolenie indywidualne. Warto zapisać się na szkolenie jeszcze przed wyjazdem. Tylko wówczas masz pewność, że szkolenie się odbędzie. Nie gwarantujemy, że na miejscu będą miejsca na szkolenie.

 • szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1os) – 250 PLN/os (cena w dniu generowania umowy oraz do 14 dni przed wyjazdem), – 300 PLN/os (cena przy zapisie na mniej niż 14 dni przed wyjazdem oraz podczas wyjazdu);
 • szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2os) – 300 PLN/2 os (cena w dniu generowania umowy oraz do 14 dni przed wyjazdem), – 350 PLN/2 os (cena przy zapisie na mniej niż 14 dni przed wyjazdem oraz podczas wyjazdu);

NOWOŚĆ! SZKOLENIA KITESURFINGOWE

W tym sezonie absolutna NOWOŚĆ, czyli szkolenia kitesurfingowe prowadzone przez doświadczony Team BOARD SUPPORT.  Szkolenia na każdym poziomie odbywać będą się pod okiem wyselekcjonowanych, licencjonowanych Instruktorów, którzy wprowadzą Cię bezpiecznie w świat kitesurfingu.  Jako, że stawiamy na efektywność zajęć, szkolenia będą prowadzone max. w 2 –  grupach lub indywidualnie

ZAPEWNIAMY:
– kurs na wszystkich poziomach zaawansowania
– intensywne szkolenie, maksymalnie 2 – osobowe grupy
– opieka licencjonowanych instruktorów Board Support
– nowy sprzęt szkoleniowy
– na czas trwania kurs otrzymacie: kask, trapez, kamizelka

Szkolenie uzależnione jest od aktualnych warunków wiatrowych. Dlatego codziennie o stałej godzinie spotykamy się, aby ustalić plan szkoleniowy. Ramowy plan może ulec zmianie.

09:00 – 11:00 – I sesja szkoleniowa
11:00 – 13:00 – II sesja szkoleniowa
14:00 – 16:00 – III sesja szkoleniowa
16:00 – 18:00 – IV sesja szkoleniowa

Biuro Zero Gravity zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia, bez konieczności zwrotu kosztów jeżeli:

 • nastąpiła rozbieżność między poziomem zaawansowania zadeklarowanym przez w ankiecie, a faktycznym,
 • w wyniku powyższej sytuacji nastąpi brak możliwości kadrowych do przeprowadzenia szkolenia indywidualnego.

HELIBOARDING ALAGNA - MONTE ROSA

Senza titolo-1

Kierunek Alagna – Monte Rosa – oznacza tylko jedno: FREERIDE PARADISE. Tym razem lądujemy w raju znanym ze świeżego puchu i nieskończonych przestrzeni do jazdy off-piste. Jeżeli to tej pory odważyłeś się tylko na wyobrażenie sobie, jakie to uczucie robić pierwsze line’y na dziewiczych ścianach, to właśnie nadszedł ten moment, aby przejść ze strefy marzeń do ich realizacji! Monte Rosa to ok. 15  różnych miejsc – nawet na ponad 3000 m n.p.m. – z możliwością lądowania helikoptera. Nad organizacją i przebiegiem Twojej wyprawy czuwać będą Międzynarodowi Przewodnicy Wysokogórscy  z TEAMU Alagna Ski Guides. To właśnie oni zadbają o bezpieczeństwo grupy, a na podstawie panujących warunków pogodowych i swojego doświadczenia, dokonają wyboru odpowiedniej trasy. Jeżeli jesteś gotów na przygodę życia, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres info@zerogravity.pl najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem.

Dzień przed rozpoczęciem wyprawy heliboarding’owej czeka nas spotkanie z Międzynarodowym Przewodnikiem Wysokogórskim IVBV z z TEAMU ALAGNA SKI GUIDES. Przewodnik udzieli wszystkich wskazówek i instrukcji, przeprowadzi niezbędne szkolenie. W zależności od warunków atmosferycznych, warunków śniegowych oraz ilości i charakterystyki grup, przewodnik decyduje czy heliboarding jest możliwy oraz dokonuje wyboru odpowiedniej trasy. Jeśli warunki pogodowe nie będą sprzyjające, dzień wyprawy ulegnie zmianie.

Uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Passo dei Salati w dniu oraz o godzinie wskazanej przez przewodnika. Bezpośrednio do kolejki kursuje shuttle bus.

Z heliboardingu mogą skorzystać jedynie osoby spełniające poniższe wymagania :

 • poziom jazdy SNB lub SKI*:
  zaawansowani riderzy, poruszający się swobodnie na czerwonych i czarnych trasach we wszystkich rodzajach śniegu,
 • poziom wytrzymałości fizycznej: bardzo dobra, osoby w pełni zdrowe.

*sprzęt SNB / SKI odpowiedni do jazdy freeride’owej: deski snowboardowe o typowej charakterystyce lub zwiększonej wysokości, narty typowo freeride’owe

Ceny w euro:

Monte Rosa Ski Area

Monte Rosa Ski Area

Alagna – Zermatt

liczba uczestników

1 lot

2 loty

1 lot

1

1000

1600

1080

2

530

830

580

3

370

570

410

4

290

440

330

Cena zawiera :

 • 1 lub 2 loty helikopterem (podczas każdego lotu w helikopterze są maksymalnie 4 osoby oraz przewodnik),
 • opiekę Międzynarodowego Przewodnika Wysokogórskiego IVBV,
 • podstawowe szkolenie przeprowadzone przez Międzynarodowego Przewodnika Wysokogórskiego IVBV,

Cena nie zawiera:

 • transportu do miejsca lądowania helikopterów,
 • sprzętu niezbędnego podczas zjazdu tj. zestawu lawinowego i plecaka ABS. Istnieje możliwość wypożyczenia plecaka ABS – 20 euro/dzień.

Nie zapomnij zabrać ze sobą :

 • małego plecaka z butelką wody oraz prowiantem
 • kompletnego sprzętu snowboardowego lub narciarskiego
 • jeśli jesteś snowboardzistą, weź ze sobą jeden teleskopowy kijek
 • kasku (bezwzględnie obowiązkowo!)
 • gogli lub/i okularów przeciwsłonecznych
 • kremu przeciwsłonecznego z wysokim filtrem
 • pomadki ochronnej do ust z wysokim filtrem
 • ciepłej, wodoodpornej i chroniącej przed wiatrem odzieży snowboardowo-narciarskiej

I KROK, czyli zgłoszenie, uwzględniające:

 • liczbę i dane (imię i nazwisko) osób zainteresowanym heliboardingiem,
 • poziom zaawansowania jazdy ski/snb,
 • ilość preferowanych lotów (1 lub 2 loty),
 • preferowana data lotu,
 • chęć wypożyczenia sprzętu.

III KROK, czyli mail zwrotny z potwierdzeniem zgłoszenia:

 • po dokonaniu zgłoszenia Klient otrzymuje maila zwrotnego z informacjami dotyczącymi terminów płatności za dokonaną rezerwację.

II KROK, czyli dokonanie płatności:

 •  wysokości 360 EUR* – do 2 tygodni przed lotem – reszta kwoty do zapłaty w dniu lotu,
 • * w przypadku rezygnacji kwota nie podlega zwrotowi.

SZKOLENIE SURF

Instruktorzy, z którymi współpracujemy na wyjeździe to wykwalifikowana kadra, która nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o surfingu. Instruktorzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. Lekcje skierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem jak i do osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności.

Plan dnia szkoleniowego:
8.00 – 10.00 – śniadanie
10.00 – zbiórka grup szkoleniowych
10.30 – rozgrzewka
11.00 – rozpoczęcie pierwszej sesji szkoleniowej
12.30 – 13.30 – lunch break
13.30 – 14.15 – zajęcia teoretyczne (poniedziałki)
14.30 – rozpoczęcie drugiej sesji szkoleniowej
16.00 – zakończenie zajęć, powrót do resortu
16.45 – video analiza (wtorki i czwartki)

Szkolenia  dla dorosłych odbywają się w grupach 5 osobowych. Prowadzone są przez anglojęzycznych instruktorów. W trakcie szkolenia zapewniony jest sprzęt sportowy oraz pianka. Każdego dnia zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a między sesjami przewidziany jest też czas na odpoczynek i lunch.
– Cena szkolenia w wymiarze 2h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 690 PLN
– Cena szkolenia w wymiarze 4h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 1590 PLN