Feliz año nuevo, czyli przywitajcie z nami Nowy Rok w Meksyku! W tym roku wyślijcie do Mikołaja list z prośbą o nowe latawce, bo zaraz po Świętach zabieramy Was na wyprawę jakiej jeszcze nie było! Lecimy na Isla Blancę – czyli bajeczny spot nieopodal miasta Cancún z idealnie płaską i plytką wodą, regularnym wiatrem o sile 15-20 węzłów oraz plażą z autentycznym białym piaskiem. Zapomnijcie o bezpłciowych aglomeratach turystycznych – podczas tego wyjazdu zamieszkamy w ekologicznej rezydencji o niepowtarzalnym klimacie nad samym brzegiem turkusowych wód Morza Karaibskiego!

Niezmiennie możecie liczyć na profesjonalne szkolenia kitesurfingowe na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez Michała Bronę, bo Isla Blanca to nie tylko spot dla zaawansowanych, ale również doskonałe miejsce dla osób zaczynających przygodę z kajtem. Jednak nie samym pływaniem człowiek żyje – przygotowaliśmy dla Was szereg dodatkowych atrakcji oraz niepowtarzalną imprezę sylwestrową w Cancún, więc możecie być pewni, że z tego wyjazdu wrócicie z pełną walizką wspomnień oraz albumem fantastycznych zdjęć od Tadka Rurki, który będzie towarzyszył nam podczas całego wyjazdu.

Wyjazd polecany dla początkujących oraz zaawansowanych riderów!


Na miejscu między innymi:

 • 9 dni pływania na bajecznym spocie Isla Blanca
 • Idealnie płaska, płytka i ciepła woda
 • Ekologiczna rezydencja nad samym brzegiem Morza Karaibskiego
 • Szkolenia na każdym poziome zaawansowania + Progress Camp
 • Komfortowe, KRÓTKIE połączenie lotnicze liniami KLM
 • Niezapomniana impreza sylwestrowa w Cancún

Region

Isla Blanca

Isla Blanca – Czyli w dosłownym tłumaczeniu biała wyspa, a konkretniej kilkudziesięciokilometrowy półwysep, który odgradza nasz spot od Morza Karaibskiego. Nasz akwen to bezkresny obszar z wodą idealnie płaską i płytką prawie po horyzont, dlatego nie musicie bać się trudnych powrotów do brzegu.
Przeczytaj więcej o regionie

Zakwaterowanie

Punta Blanca Beach House

Stylowy kompleks w ekologicznym stylu położony nad samym brzegiem Morza Karaibskiego, oddalony od hotelowej części półwyspu i miasta Cancún. Obiekt oferuje różne rodzaje zakwaterowania z widokiem na morze i prywatnym basenem
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Transport

Bilet lotniczy nie jest zawarty w cenie imprezy. Należy kupić go osobno, po potwierdzeniu zebrania się minimalnej liczby uczestników.

Poniżej przedstawiamy sugerowane połączenia lotnicze.

Samolot
Sugerowane połączenie lotnicze:

 

Wylot:

KL1310 28.12.2024 06:05 Warszawa (WAW) Amsterdam (AMS) 08:15
KL0689 28.12.2024 10:05 Amsterdam (AMS) Cancun (CUN) 15:10

Powrót:

KL0690 07/08.01.2025 17:05 Cancun (CUN) Amsterdam (AMS) 08:30
KL1313 08.01.2025 10:05 Amsterdam (AMS) Warszawa (WAW) 12:00   
 • Po dokonaniu rezerwacji, prześlij nam szczegóły swojego lotu w celu potwierdzenia transferów. Pamiętaj że grupowe transfery w cenie wyjazdu dopasowane są do sugerowanych połączeń. Jeśli Twój lot ma inne parametry, skontaktuj się z nami w celu wykupienia dodatkowego transferu.
Limit bagażu w cenie biletu:
 • zależnie od wykupionej taryfy

Pamiętaj, że przewóz sprzętu sportowego należy zgłosić liniom lotniczym przed wylotem. Najlepiej wykupić odpowiedni bagaż podczas rezerwacji.

Przeczytaj więcej o transporcie

Cena

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • 10 noclegów w obiekcie Punta Blanca Beach House: pojedyncze miejsce w 2-os. Bungalow z widokiem na morze, lub cały domek na wyłączność  (inne opcje zakwaterowania dostępne za dodatkową opłatą w systemie rezerwacyjnym),
 • śniadanie serwowane w hotelu,
 • transfery pomiędzy lotniskiem, a obiektem (transfery dostosowane są do lotów sugerowanych przez Zero Gravity. W przypadku wybrania innych połączeń należy samodzielnie wykupić transfer.)
 • ubezpieczenie podróżne obejmujące amatorskie uprawianie kitesurfingu w wersji DELUXE ( KL 100 000 EUR; NNW 5 000 EUR; BP 800 EUR),
 • opieka camp leadera Zero Gravity,
 • atrakcje wynikające z programu wyjazdu (wideoanalizy, wieczorne integracje),
 • profesjonalną Fotorelację z wyjazdu.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.

2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • biletu lotniczego oraz opłaty za transport sprzętu sportowego,
 • wyżywienia (poza śniadaniami),
 • indywidualnych oraz grupowych pakietów szkoleniowych,
 • wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego oraz ubezpieczenia wypożyczonego sprzętu od zniszczeń,
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 30 PLN/os (opłata obligatoryjna),
 • dodatkowo płatnych atrakcji  (nurkowanie, wycieczki na cenoty, zwiedzanie).

CENA OPCJONALNIE:

ZAKWATEROWANIE:

 • dopłata do zakwaterowania w Apartamencie 2-os. typu Deluxe z widokiem na morze (prywatny taras i basen):  500 PLN/za osobę/cały wyjazd;
 • dopłata do zakwaterowania jako 1 osoba w Bungalow:  7480 PLN/za osobę/cały wyjazd;
 • dopłata do zakwaterowania jako 1 osoba w Apartamencie Deluxe z widokiem na morze (prywatny taras i basen): 7980 PLN/za osobę/cały wyjazd;

INNE:

SZKOLENIA

Cennik szkoleń Kitesurfingowych:

Kurs indywidualny Kurs grupowy (2os.)
1h 300 zł
6h 1 800 zł 1 200 zł
10h 2 900 zł 1 800 zł

UWAGA: Ceny szkoleń (z wyjątkiem PROGRES CAMP) obejmują całe wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia zajęć (latawiec, bar, deska, kask, trapez, kamizelka asekuracyjna). Warunkiem szkolenia grupowego dla początkujących, jest zgłoszenie się 2 osób na podobnym poziomie i z różnicą wagi mniejszą niż 12 kg. Tylko wcześniejsza rezerwacja szkolenia gwarantuje dostępność instruktora.

PROGRES CAMP

 • 12 h zajęć (jedna 1,5-godzinna sesja dziennie, przez 8 dni w grupie 4-8 os.) + wideoanaliza – 1800 PLN

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU:

 2024 Latawiec North Reach + Deska Nobile NT5 + Navigator Bar 2500 zł / 10 dni
Kite 2000 zł / 10 dni
Deska 1000 zł / 10 dni
Pianka / Trapez / Kask / Kamizelka 250 zł / 10 dni

Ważne! Koszt przewozu sprzętu (bagaż sportowy w liniach lotniczych) spoczywa na wypożyczającym. Sprzęt otrzymasz od nas jeszcze przed wylotem.


Musisz wiedzieć!

Paszport – Osoby podróżujące do Meksyku muszą posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia podróży.

Waluta – W Meksyku obowiązuje peso meksykańskie. Nie wszędzie da się zapłacić kartą. Warto zaopatrzyć się w gotówkę, którą można wypłacić w bankomacie na lotnisku lub wymienić w kantorze.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej należy wykupić w momencie rezerwacji.

Ubezpieczenie

Podstawowy pakiet zawarty w cenie wyjazdu obejmuje amatorskie uprawianie kitesurfingu. Ubezpieczenie DELUXE  to zwrot kosztów leczenia 100 000 EUR, NNW 5 000 EUR, ratownictwo 10 000 EUR, bagaż podróżny 800 EUR, OC sportowe 50 000 EUR, sprzęt sportowy 800 EUR.

Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu ubezpieczenia:

 • DELUXE SWR (koszty leczenia 100 000 EUR, NNW 5 000 EUR, ratownictwo 10 000 EUR, bagaż podróżny 800 EUR, OC sportowe 50 ooo EUR, sprzęt sportowy 800 EUR) w cenie 320 PLN.

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu:

 • KR STANDARD- 500 PLN
  Pozwala na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku rezygnacji z uczestnictwa przed wyjazdem (np. z powodu choroby, śmierci osoby bliskiej)
 • KR ROZSZERZONE – 750 PLN
  Pozwala na zwrot do 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe oraz dodatkowo wcześniejszego powrotu do Polski z wyjazdu.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach

Szkolenie

BS-01

Szkolenia kitesurfingowe prowadzone przez Board Support.

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo oraz efektywność. Zajęcia prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania. Zależy nam, aby nasi podopieczni uczyli się w sposób świadomy w dobrej atmosferze. Wasza satysfakcja jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego w kwestii nauczania nie uznajemy kompromisów:

 • Na miejscu czekają na Was wyłącznie specjaliści w swojej dziedzinie – osoby z wieloletnim stażem i doświadczeniem zdobywanym podczas pracy na wielu zagranicznych spotach.
 • Zajęcia odbywają się zgodnie z programem nauczania międzynarodowych organizacji IKO / PZKite, przez które każdy z instruktorów jest certyfikowany.
 • Możecie liczyć na nasze pełne zaangażowanie, bezpieczną naukę i postępy w tempie wręcz geometrycznym! Nie straszny nam silny wiatr i fale, a tym bardziej doskonałe warunki, które czekają na nas w na miejscu. 
 • Ceny lekcji (z wyjątkiem Progress Camp) zawierają całe wyposażenie niezbędne do ich przeprowadzenia. Zajęcia prowadzimy na niezawodnym sprzęcie marki North – uważanej za jedną z najlepszych na rynku.
 • Dajemy Wam gwarancję satysfakcji – ze sportami wodnymi związani jesteśmy od dziecka, zwiedziliśmy setki spotów, przeszkoliliśmy tysiące osób po to, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

Wcześniejsza rezerwacja szkoleń daje gwarancję dostępności instruktora oraz dopasowanie optymalnych warunków do zajęć, więc nie zwlekajcie! Warto nam zaufać.

Cennik szkoleń Kitesurfingowych:

Kurs indywidualny Kurs grupowy (2os.)
1h 300 zł
6h 1800 zł 1200 zł
10h 2900 zł 1800 zł

PROGRESS CAMP:

Jeśli szkolenie podstawowe masz już za sobą, osiągnąłeś poziom pozwalający na samodzielne pływanie to idealnie nadajesz się na Progress Camp. To kameralne zajęcia grupowe podczas których poprawisz swoją technikę i niezależnie od aktualnego poziomu wrócisz z wyjazdu bogatszy o nowe umiejętności, triki, czy tipy ułatwiające pływanie. Podczas codziennych 1,5-godzinnych zajęć nauczysz się nowych zwrotów, zweryfikujesz dotychczasową metodykę skoków i dzięki bezcennym wskazówkom instruktora oraz wieczornej wideoanalizie nauczysz się bardziej zaawansowanych ewolucji takich jak rotacje, graby, one footy, railey unhooked, oraz innych smaczków, które dotychczas oglądałeś tylko na filmach!

Zajęcia Progress Camp poprowadzi dla Was Michał Brona – certyfikowany instruktor IKO Level 2 i PZKite Poziom 3 z wieloletnim stażem. Cechuje go niesamowita wszechstronność – żadna deska nie jest mu obca. Doświadczenie zdobywał podczas pracy i podróży po wielu europejskich oraz światowych spotach, a z jego szkoleń grupowych skorzystały dziesiątki osób. Michał to absolwent wrocławskiego AWFu, instruktor wielu dyscyplin – narty, deska, kite, windsurfing – człowiek orkiestra! Wyróżnia się wyjątkową dbałością o dobrą atmosferę, bezpieczeństwo oraz jakość prowadzonych zajęć. Pod jego okiem, w mgnieniu oka można stać się samodzielnym kitesurferem, a każdy, kto lubi wyzwania, może poznać tajniki Hydrofoila, Wave, Big Air, czy Freestyle. 

Michał, jak sam przyznaje, szczególnie uwielbia old-schoolowe triki w haku, do których dodaje nieco Big Air’owego sznytu – rotacje, board-offy, kiteloopy, czy ulubiony Jesus Walk – wszystkich tych manewrów możecie nauczyć się na Progress Campie! A jeśli bardziej kręci Was Freestyle, czy Wave to również mamy parę asów w rękawie.

Cena – 1800 zł/ osoba/ 12 h szkolenia + wideoanaliza ( 1,5 h/ dziennie przez 8 dni)


Wypożyczenie sprzętu: 

Jeśli potrzebujesz sprzętu na wyjazd, daj nam o tym znać w momencie rezerwacji. Na podstawie ankiety przedwyjazdowej przygotujemy dla Ciebie zestaw odpowiedni do wagi i posiadanych umiejętności. Korzystamy z najnowszych latawców i desek North i Nobile, dlatego nie musisz martwić się o słaby stan techniczny, czy niską jakość sprzętu. Potrzebujesz pianki lub trapezu? Żaden problem! Koszt wypożyczenia wycenimy w zależności od Twoich potrzeb.

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny:

 2024 Latawiec North Reach + Deska Nobile NT5 + Navigator Bar 2500 zł / 10 dni
Kite 2000 zł / 10 dni
Deska 1000 zł / 10 dni
Pianka / Trapez / Kask / Kamizelka 250 zł / 10 dni

Ważne!

Koszt przewozu sprzętu (bagaż sportowy w liniach lotniczych) spoczywa na wypożyczającym. Sprzęt otrzymasz od nas jeszcze przed wylotem.


Dodatkowe informacje:

 • Warunkiem podjęcia nauki jest dobra umiejętność pływania wpław oraz brak przeciwwskazań do uprawiania sportów wodnych;
 • Minimalna waga do podjęcia nauki to 35kg;
 • Standardowa jednostka zajęć to 2h – jest to optymalny czas pozwalający na efektywny progres i zachowanie pełnego skupienia;
 • Zajęcia odbywają się w maksymalnie 2- osobowych grupach, po to by były jak najbardziej efektywne;
 • Aby skorzystać ze szkoleń 2-osobowych różnica wagi pomiędzy osobami szkolącymi się nie może przekraczać 12kg;
 • Grupa Progress Camp liczy od 4 do 6 uczestników. W przypadku niewystarczającej liczby osób, czas zajęć grupowych może ulec skróceniu, lub zamiennie zrealizowane zostanie szkolenie indywidualne zgodnie z cennikiem zajęć indywidualnych.
 • Niewykorzystane godziny szkoleń możesz zrealizować  podczas kolejnego wyjazdu.

Przeczytaj więcej o szkoleniu
CENA ZA OSOBĘ OD

7990 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ

CENA ZA APARTAMENT OD

 15980 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ