Wyobraźcie sobie rodzinny wyjazd, podczas którego wszyscy są tak po prostu.. zwyczajnie szczęśliwi. Rodzice mają wreszcie czas na beztroskie poranki z widokiem na Alpy, eksplorowanie tras w najlepszych resortach, w czasie, gdy Dzieci, pod czujnym okiem instruktora zgłębiają tajniki zimowych sportów.

Uwierzcie, doskonale wiemy, jak i gdzie stworzyć udany rodzinny wyjazd, dlatego w ramach Zero Gravity Family wybieramy tylko miejsca stworzone z myślą o rodzinach. Znakomita infrastruktura resortów, luksusowe apartamenty, bezpiecznie, szerokie trasy, prorodzinne zaplecze gastronomiczne to w naszej opinii niezwykle ważne elementy, składające się na sukces rodzinnych ferii. Do tego autorski program pełen aktywności i atrakcji, który wypełni dzień zarówno maluchom, jak i nastolatkom oraz dorosłym! O tak! Nie zapominamy o Rodzicach, którzy na pewno nie zrezygnują z wspólnego, wieczornego drinka czy partii pokera.

Przygotujcie się na szalone popołudnia wypełnione animacjami w przestrzeni resortu, odkrycie niejednych artystycznych talentów, nawiązanie nowych przyjaźni i przede wszystkim wygenerowanie najpiękniejszych zimowych wspomnień!

W tym sezonie ponownie, całymi Rodzinami, pdobijemy słoneczne Włochy podczas LA FAMIGILIA ITALIANA!

Planujecie oswoić Wasze Pociechy z nartami i przez zabawę z rówieśnikami wpoić im miłość do gór i sportu? A może wybieracie się w marcu do Laax i chcecie, aby Wasze Maluszki przygotowały się do wyjazdu w Alpy? Jeżeli na jakieś z tych pytań odpowiadacie twierdząco, nie może Was zabraknąć na wyjeździe BOMBLE NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE w Małym Cichym!

Wyjazdy

  • OSTATNIE MIEJSCA

14.04.2019 - 22.04.2019

EASTER LAAX

Laax

Logo marki
Logo marki
Zarezerwuj
Cena za osobę od:

1890 zł

Zobacz więcej
  • NOWOŚĆ

23.06.2019 - 30.06.2019

Family Surf Week

PENICHE - BALEAL

Logo marki
Logo marki
Zarezerwuj
Cena za osobę od:

2440 zł

Zobacz więcej