Dobrze wiemy, że, na co dzień ciężko pracujecie i żyjecie w nieustannym pędzie. Dlatego proponujemy Wam podróż w zupełnie inny wymiar.

Oferujemy Wam wyjazdy do najlepszych alpejskich resortów z zakwaterowaniem w komfortowych rezydencjach. W czasie wyjazdów dajemy Wam możliwość nauki czy podniesienia swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych. Zabieramy wyselekcjonowany Team Instruktorów, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zarażą miłością do sportów.

Do tego oczywiście dorzucamy mnóstwo autorskich atrakcji! Co powiecie, na popołudniowe apres – ski, czy wieczorną partyjkę pokera? Zabieramy też sporo planszówek! Przewidzieliśmy też coś dla smakoszy! Uwielbiacie testować lokalne kuchnie podczas wyjazdów? Idealnie! Zabierzemy Was na wspólne Cusine Alpine, czyli ucztę founde, racklette, tartiflette i winem płynącą! Będzie wybornie!

Pamiętajcie, nie ma znaczenia czy wybieracie się w pojedynkę czy z ekipą!  Jedno jest pewne, poznacie mnóstwo nowych znajomych, bo jak zwykle stawiamy na mocną integrację! Jesteście młodymi Rodzicami i z jednej strony nie wyobrażacie sobie rozłąki z Maluszkiem, z drugiej stracenia sezonu zimowego? Jedźcie z nami! Rok bez zimy w Alpach to rok stracony!

Wyjazdy

  • LAST MINUTE
  • OSTATNIE MIEJSCA

20.01.2018 - 27.01.2018

FREERIDE & HELI #1

Serre Chevalier

Logo marki
Zarezerwuj
Cena za osobę od:

1350 zł

1750zł

Zobacz więcej
  • NOWOŚĆ
  • OSTATNIE MIEJSCA

10.03.2018 - 17.03.2018

FREERIDE & HELI #2

Monte Rosa - Alagna

Logo marki
Zarezerwuj
Cena za osobę od:

2040 zł

Zobacz więcej

14.04.2018 - 21.04.2018

LAST SNOW

Les 2 Alpes

Logo marki
Zarezerwuj
Cena za osobę od:

1590 zł

Zobacz więcej