Zero Gravity Orginals to oferta wyjazdów dla 30- i 40-latków jadących w pojedynkę lub w grupie przyjaciół. Komfortowe zakwaterowanie w topowych europejskich resortach, aktywności umożliwiające poznanie lokalnych atrakcji oraz alpejskiej kuchni, a także kilometry świetnie przygotowanych tras, aby cieszyć się jazdą na nartach i snowboardzie wśród przyjaciół w najlepszym wydaniu!

Dobrze wiemy, że, na co dzień ciężko pracujecie, że jesteście zestresowani i zabiegani, dlatego proponujemy Wam podróż w zupełnie inny wymiar. Oferujemy Wam wyjazdy do znanych resortów narciarskich, zakwaterowanie w komfortowych rezydencjach, a także proponujemy ciekawy program atrakcji umożliwiający spełnienie wszystkich urlopowych marzeń – od imprezowania, przez animacje i zawody na stoku, a na spokojnych wieczorach w alpejskim klimacie kończąc.

Zero Gravity Orginals to dokonała oferta wyjazdów dla osób jadących w pojedynkę chcących poznać interesujących ludzi oraz dla grup przyjaciół. Na wyjazdy Zero Gravity Orginals zapraszamy również rodziny z dziećmi.