Promocje

Jeśli masz wybór, to po co przepłacać? Przeczytaj i sprawdź, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza!

LAAX FIRST MINUTE, czyli 100 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To, co wydarzyło się w przeciągu ostatniej doby, jasno pokazuje, jaki resort jest tym najbardziej pożądanym! Liczba, a przede wszystkim tempo Waszych rezerwacji przekroczyło nasze oczekiwania. Szczęśliwcy mogą odliczać już dni do swoich wyjazdów, natomiast Ci, którzy wahali się z podjęciem decyzji, otrzymują od nas kolejną szansę!

Czytaj więcej

LAAX 19/20 FIRST MINUTE, czyli 300 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To co wydarzyło się po PREMIERZE OFERTY LAAX 19/20 przerosło chyba wszystkich oczekiwania. Zarówno Wasze, jak i naszego Teamu. I pula FIRST MINUTE w promocji 500 PLN OFF wyprzedała się w kilkanaście minut!!! Jednak to nie jest nasze ostatnie słowo! Sprawdźcie kolejny OFF!

Czytaj więcej

FIRST MINUTE, czyli 500 PLN OFF na dowolny wyjazd do LAAX - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Save the date! To właśnie 21 maja premierowa odsłona zimowej oferty! I to w niezwykłym stylu! Zdecydowani na podbój LAAX otrzymują 500 PLN OFF na wyjazd! Co ważne, liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! BOOK NOW PAY LATER, czyli rezerwuj i zapłać za 30 dni!

Lubimy ułatwiać życie. Nie lubimy rozczarowań, z którymi spotykamy się, gdy informujemy Was o BRAKU DOSTĘPNOŚCI wymarzonego apartamentu. Od dziś nie musicie zwlekać z rezerwacją! Płatność za wyjazd odraczamy na 30 dni. Bez dodatkowych kosztów!

Czytaj więcej

Zniżka indywidualna

Jedziesz z nami po raz kolejny? Nie zapomnij zgłosić się po swoją zniżkę indywidualną!

Czytaj więcej

Zniżka grupowa

W grupie raźniej - wiadomo nie od dzisiaj! Zbierz swoja ekipę na wyjazd i zgarnijcie super OFF!

Czytaj więcej

Freestyle Academy 40% OFF

Podczas grudniowych i kwietniowych wyjazdów, czeka na Was niespodzianka, czyli 40% OFF na bilet wstępu słynnego, freestyle'owego królestwa!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX

Jedziesz z nami do LAAX i nie dysponujesz własnym sprzętem? A może chcesz przetestować najlepsze modele przed zakupem? Dobrze się składa! W LAAX czeka na Ciebie specjalna zniżka przygotowana dla Klientów Zero Gravity!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX dla dzieci

Chcesz, aby Twoje Pociechy, skorzystały z wiedzy i sprzętu SKI RENTAL LAAX? Najlepszy sprzęt dla naszych Bombli, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa do wypożyczenia w specjalnych cenach!

Czytaj więcej