Promocje

Jeśli masz wybór, to po co przepłacać? Przeczytaj i sprawdź, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza!

FIRST MINUTE WINTER 20/21 vol. II - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Dotychczasowa pula LAAX FIRST MINUTE została wyczerpana. W tym momencie nie mówimy jednak ostatniego słowa i rozpoczynamy LAAX FIRST MINUTE vol. II. Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

FIRST MINUTE WINTER 20/21 - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Przed Wami premiera oferty wyjazdów LAAX FIRST MINUTE - WINTER 2020/2021 w niestandardowej odsłonie. Jakiej? Już wyjaśniamy! Promocję FIRST MINUTE przygotowaliśmy w dwóch wariantach. Wybór należy do Was.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! Alpejski żłobek na wysokości już od 300 PLN.

Tego jeszcze nie było! Podczas wyjazdu FAMILY EASTER WEEK, wprowadzamy, pierwszy raz w historii, absolutnie nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Wasze rodzinne wyjazdy! Alpejski żłobek na wysokości to rozwiązanie, które pozwoli Rodzicom najmłodszych uczestników na aktywne skorzystanie z możliwości, jakie oferuje nam LAAX.

Czytaj więcej

ZERO GRAVITY SHUTTLE podczas wyjazdów do ALAGNA!

Wśród Waszych zapytań, bardzo często pojawiały się prośby o organizację prywatnego transferu podczas wyjazdów Backcountry & Heli we włoskiej Alagna. I tak też się stało! Przed Wami nowe rozwiązanie transferowe - ZERO GRAVITY SHUTTLE, które całkowicie zrewolucjonizuje Waszą podróż! A to wszystko w promocyjnej cenie 390 PLN!

Czytaj więcej

OSTATNIE MIEJSCA na Zero Gravity Shuttle już od 390 PLN!

Absolutna NOWOŚĆ, czyli ZERO GRAVITY SHUTTLE BUS! Droga do LAAX jeszcze nigdy nie była tak sprawa i komfortowa! Oferujemy możliwość rezerwacji prywatnego transferu ZERO GRAVITY SHUTTLE. Nasz kierowca odbierze Cię lotniska w Zurychu i zawiezie bezpośrednio pod same drzwi rezydencji w LAAX.

Czytaj więcej

LAAX FIRST MINUTE, czyli 100 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To, co wydarzyło się w przeciągu ostatniej doby, jasno pokazuje, jaki resort jest tym najbardziej pożądanym! Liczba, a przede wszystkim tempo Waszych rezerwacji przekroczyło nasze oczekiwania. Szczęśliwcy mogą odliczać już dni do swoich wyjazdów, natomiast Ci, którzy wahali się z podjęciem decyzji, otrzymują od nas kolejną szansę!

Czytaj więcej

LAAX 19/20 FIRST MINUTE, czyli 300 PLN OFF - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

To co wydarzyło się po PREMIERZE OFERTY LAAX 19/20 przerosło chyba wszystkich oczekiwania. Zarówno Wasze, jak i naszego Teamu. I pula FIRST MINUTE w promocji 500 PLN OFF wyprzedała się w kilkanaście minut!!! Jednak to nie jest nasze ostatnie słowo! Sprawdźcie kolejny OFF!

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! BOOK NOW PAY LATER, czyli rezerwuj i zapłać za 30 dni!

Lubimy ułatwiać życie. Nie lubimy rozczarowań, z którymi spotykamy się, gdy informujemy Was o BRAKU DOSTĘPNOŚCI wymarzonego apartamentu. Od dziś nie musicie zwlekać z rezerwacją! Płatność za wyjazd odraczamy na 30 dni. Bez dodatkowych kosztów!

Czytaj więcej

Zniżka indywidualna

Jedziesz z nami po raz kolejny? Nie zapomnij zgłosić się po swoją zniżkę indywidualną!

Czytaj więcej

Zniżka grupowa

W grupie raźniej - wiadomo nie od dzisiaj! Zbierz swoja ekipę na wyjazd i zgarnijcie super OFF!

Czytaj więcej

Freestyle Academy 40% OFF

Podczas grudniowych i kwietniowych wyjazdów, czeka na Was niespodzianka, czyli 40% OFF na bilet wstępu słynnego, freestyle'owego królestwa!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX

Jedziesz z nami do LAAX i nie dysponujesz własnym sprzętem? A może chcesz przetestować najlepsze modele przed zakupem? Dobrze się składa! W LAAX czeka na Ciebie specjalna zniżka przygotowana dla Klientów Zero Gravity!

Czytaj więcej

SKI RENTAL LAAX dla dzieci

Chcesz, aby Twoje Pociechy, skorzystały z wiedzy i sprzętu SKI RENTAL LAAX? Najlepszy sprzęt dla naszych Bombli, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa do wypożyczenia w specjalnych cenach!

Czytaj więcej