„Góry są przede wszystkim miejscem szczególnym, gdyż jako środowisko stanowią zagęszczenie wszelkich przyrodniczych zjawisk i form. Są niejako koncentracją prawdy o przyrodzie, albo wręcz jej kwintesencją.[…] Góry są zatem miejscem, gdzie przyrodę tej planety doświadczamy najzupełniej. Dlatego sam pobyt w górach może stać się wielkim odkryciem.”  Wojciech Kurtyka

Właśnie dlatego sięgamy po więcej i budujemy nową, wyjazdową jakość. Chcemy próbować, odkrywać, przekraczać granice. Wychodzić poza schematy. Próbować i doświadczać najzupełniej.

Zero Gravity Adventure to propozycja dla tych, których narciarska czy snowboardowa pasja ponosi o krok dalej. Stworzyliśmy dla Was najwyższej jakości przestrzeń wyjazdową, w której odnajdą się zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z eksplorowaniem dziewiczych terenów, jak i Ci doświadczeni riderzy.

Wyjazdy z kategorii Zero Gravity Adventure to sprawdzone, ale nieoczywiste kierunki, które są spełnieniem marzeń każdego, kto kocha wysokie góry. Klimatyczna, włoska Alagna, kultowe Chamonix, zasypana puchem Japonia czy Kaszmir. A wszystko to pod opieką Międzynarodowych Przewodników Wysokogórskich UIAGM/ IVBV/IFMGA. Wyjazdy Zero Gravity Adventure to nie tylko porządna dawka adrenaliny, ale niekończące się kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą chłonąć będziecie od najlepszych.