Co człowiek to potrzeba, co narciarz czy snowboarder to inny resort, inny region czy nawet kraj albo i kontynent. Wszyscy szukamy idealnego miejsca na zimowy, aktywny wyjazd, jednak często brakuje nam tego najważniejszego: czasu. 

Stąd pomysł na ZERO GRAVITY TRIPS.

W ramach Zero Gravity TRIPS rekomendujemy miejscówki, które znamy i lubimy. Cały nasz Team żyje miłością do zimy. Na własnej skórze przetestowaliśmy wiele miejsc, zjechaliśmy niezliczoną ilość tras, spędziliśmy niezliczone ilości godzin szukając i odwiedzając wybrane hotele czy rezydencje, by znaleźć te, przy których z dumą stawiamy znak jakości ZERO GRAVITY i oddajemy w naszej ofercie w Twoje ręce. 

Wyselekcjonowane regiony, wybrane hotele, przetestowane resorty to wszystko czeka na Ciebie przy znaku Zero Gravity Trips.  Austria? Włochy? A może Szwajcaria? Ty wybierasz termin, a my zajmujemy się resztą. Nie szukasz, nie porównujesz, nie rezerwujesz. Zostaw to w naszych rękach i przyjedź na miejsce by odebrać klucze i skipass. I wreszcie odpocząć. 

UWAGA!  ZERO GRAVTY TRIPS to pakiety wyjazdowe zakwaterowanie + ubezpieczenie + skipass. Większa dostępność i elastyczność terminów wynika z tego, że podczas wyjazdu nie ma z Wami Teamu Zero Gravity, który prowadzi szkolenia czy przygotowuje dla Was eventy (jak w przypadku wyjazdów ZERO GRAVITY CAMPS). Jeżeli szukasz sprawdzonych miejsc w dobrej cenie to ZERO GRAVITY TRIPS jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli natomiast podczas wyjazdu potrzebujesz szkoleń z Teamem Zero Gravity czy nie wyobrażasz sobie urlopu bez dodatkowych wieczornych atrakcji – wybierz wyjazd z oferty Zero Gravity Camps.