Zero Gravity to nie tylko nazwa. To cel, do którego dążymy. Skuteczne i konsekwentne działania, które pozwalają nam - z dużą prędkością - wznosić się już od prawie 18 lat. Coraz wyżej, coraz dalej. Ale Zero Gravity to przede wszystkim rodzaj wyjątkowego przeżycia. Stan, który nas inspiruje i którym chcemy się z Wami dzielić. Nie jesteśmy tylko “biurem podróży”. Nie sprzedajemy “ofert”. Proponujemy Wam sprawdzony i dopracowany w najmniejszym detalu, całkowicie legalny środek “odlotu” - zimowe wyjazdy z Zero Gravity.

Przez lata zwiedziliśmy i sprawdziliśmy kawał Świata. Dziś, nasze portfolio obejmuje już trzy kontynenty i wyjazdy do ponad 40 krajów. Konsekwentnie realizowana przez nas koncepcja i kierunek działań, pozwoliły nam stać się jedyną firmą na polskim rynku specjalizującą się w wyjazdach zimowych. W każdym sezonie organizujemy ich ponad 30.

Wyłączne przedstawicielstwo prestiżowego alpejskiego resortu LAAX w Szwajcarii jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, ale przede wszystkim potwierdzeniem naszych starań i najwyższej jakości świadczonych usług.
Dzięki szczerej pasji naszego zespołu, dopracowanym standardom i silnej, kreatywnej idei, w ciągu ostatnich trzech lat zaufało nam ponad 12 000 osób… Najwyższy czas, byś i Ty spróbował!